Z proroctví Baby Vangy a Nostradama pro rok 2022 mrazí: Začne 3. světová válka a vše kromě Ruska se rozplyne jako led

Ostatní 25. února 2022 | 17:37 — Kateřina Andrýsková
Tvrzení francouzského astrologa Nostradama před stovkami let je aktuálnější než kdy dříve. Renomovaný astrolog v děsivém proroctví předpověděl, že v roce 2022 dojde v Evropě k velkému ozbrojenému konfliktu, čehož jsme v těchto dnech bohužel opravdu součástí.
Další 2 fotografie v galerii
Válku v Evropě předpověděl astrolog téměř před 500 lety / Pexels

Francouzský astrolog Nostradamus předpověděl velký požár Londýna, příchod Adolfa Hitlera, atentát na Johna F. Kennedyho a také zhoršující se vztahy Ruska a západu. Je pozoruhodné, že astrolog rovněž předpověděl nadcházející válku v průběhu tohoto roku.

Michel de Nostradame, jak byl v té době znám, vydal v roce 1555 svou nechvalně známou knihu Les Prophéties, která obsahovala 942 předpovědí. I když je obtížné určit přesná data u Nostradamových předpovědí, protože jsou založeny spíše na astrologických hnutích než na kalendáři, předpověď války, která se dostane do Evropy, lze vyložit tak, že by měla přijít někdy v průběhu roku 2022.

Nostradamus mohl také odkazovat na přetrvávající napětí mezi Čínou a Tchaj-wanem, když se snažil předpovědět hrozbu z východu. Vztahy mezi oběma národy jsou nejhorší za posledních 40 let, řekl koncem loňského roku tchajwanský ministr obrany. Ovšem jeho odkaz na hrozbu z východu zapadá v současné době spíš do aktuální situace kolem Ruska, které válečně napadlo sousední Ukrajinu.

Předpovědi slepé věštkyně

Jeho tvrzení podporuje i předpověď bulharské nevidomé věštkyně, která údajně v raném dětství přežila silnou bouři, což mělo za následek její slepotu, ovšem nabyla prý věšteckých schopností. Baba Vanga, vlastním jménem Vangelija Pandeva Dimitrova-Gušterova, předpověděla například i 11. září a brexit. Jasnovidka z Bulharska tvrdila, že jí byl dán velmi vzácný dar od Boha, aby viděla do budoucnosti, byla oslavována i jako ‚Nostradamus z Balkánu‘. Mimo jiné předpověděla konec vesmíru v roce 5079, ale řekla, že bychom měli být připraveni na ničivé události ještě mnohem dříve.

Předpověděla: "Jsme svědky zničujících událostí, které změní osud a budoucnost lidstva." Také tvrdila, že ruští extrémisté povedou válku s Evropou a Rusko jednoho dne ovládne svět. Už v roce 1979, během setkání se spisovatelem Valentinem Sidorovem, Vanga řekla: „Všechno se roztaje, jakoby to bylo z ledu, jen jedno zůstane nedotčeno - Vladimírova sláva, sláva Ruska."

Při této předpovědi skutečně mrazí. Ovšem neklesejme na mysli, v tuto chvíli podle všeho nejsme v bezprostředním ohrožení a ani předpověď slepé ženy či jakéhokoliv jiného věštce není to, čeho bychom se měli obávat. Dále by vás mohlo zajímat: Horoskop na konec února. Raci si polepší finančně, nezadaní Berani se dočkají lásky.

Zdroj: dailystar.co.uk, india.com.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Adele reaguje na zvěsti o zásnubách. Přiznává, že je posedlá svým přítelem

Jak ochránit psy při vysokých teplotách a jak postupovat při...

Jak se nyní postarat o rybíz a maliník, aby napřesrok tyto...

Velmi účinné hnojivo na papriky si vyrobíte doma z obyčejné...

Když nerostou a nedozrávají okurky, přidejte k nim...

Srpen je ideální čas k výsadbě jahodníků. Jak na to,...

Jak v srpnu prořezat ovocné stromy a keře, aby vám napřesrok...

Zavřít reklamu