Pevnější a krásnější tělo díky nejmodernějším technologiím a metodám

Krása 21. dubna 2021 | 10:07 — nov
Pokud si už dlouho přejete vylepšit některé partie vašeho těla, které nejsou zrovna podle vašich představ a stále váháte, protože si nemůžete dovolit být na dlouho vyřazeni z pracovního procesu, neváhejte! Představíme vám nejmodernějším zákroky, které splní vaše sny i přání do nejmenších detailů. Snadno, bezbolestně a rychle.
Další 1 fotografie v galerii
Vylepšete siluetu svého těla ještě než začne plavková sezona / Shutterstock

Přestože pravidelně cvičíte, jsou partie, které se vám přes veškerou snahu nedaří vytvarovat? Vlivem sedavého zaměstnání, životního stylu, přibývajícím rokům a v případě žen díky těhotenství, se tělo pomalu, ale jistě mění. Naštěstí jsou v dněšní době k dispozici moderní metody a technologie, které vám mohou pomoci.

Jak se zbavit problematických partií

Nabírají vboky, bříško či stehna na objemu rychleji než kdykoliv předtím? Pomoci vám může dnes nejvyhledávanější a zároveň nejúčinnější metoda trvalého odstranění tuku – laserová liposukce SlimLipo. Skvělé je, že během jednoho zákroku lze odsát nadbytečný tuk i z více partií najednou. „Velkou výhodou liposukce SlimLipo je, že předchází vzniku nerovností a kožních převisů. Jako jediná liposukce zároveň stahuje a vypíná pokožku, a to s minimální rekonvalescencí," prozrazuje specialista na tumescenční a laserové liposukční techniky MUDr. Tomáš Paduch.

Jak vylepšit siluetu těla

Trápí vás celulitida? Ztrácí vaše tělo ladné křivky? Hlavně bříško, boky či zadeček mají k dokonalosti daleko? Vyzkoušejte zcela neinvazivní unikátní přístrojové ošetření YES Body Care, které nemá díky kombinaci 4 metod v jednom ošetřujícím procesu obdoby. Kombinuje inovativní patentovanou technologii Roboderm výrazně stimulující pojivovou tkáň díky trojnásobné hloubkové síle s účinky moderní laserové a LED technologie a aplikací účinných sér. Dosud technologie žádného jiného neinvazivního ošetření tohoto typu neobsahovala tuto čtyř-kombinaci najednou a nedokázala dosáhnout až 21 600 mikrostimulací za minutu.

Proto již během několika ošetření zvládne výrazně předefinovat siluetu postavy. Efektivně bojuje proti celulitidě, otokům, křečovým žilám i tukovým usazeninám v problematických partiích.

Skoncujte s křečovými žilami

Už dlouho přemýšlíte o odstranění křečových žil, ale bojíte se narkózy, bolestivého zákroku a zdlouhavé rekonvalescence? Nemusíte! Existuje moderní metoda, kdy se nemocná žíla uzavře pomocí certifikované žilního lepidla VenaSeal a postupně se vstřebá.

„Velkou výhodou této metody je, že zákrok trvá pouhých dvacet minut, je zcela bezbolestná a provádí se za plného vědomí pacienta. Navíc po zákroku není třeba dodržovat žádný speciální režim, ani nosit kompresivní punčochu. Pacient se okamžitě může vrátit naplno do života i sportovat,“ vysvětlujete cévní chirurg docent MUDr. Baláž.

Pořiďte si svůdný dekolt

Zvětšení prsou nikdy předtím nebylo snazší a bezpečnější! Díky nové unikátní metodě dochází k vložení speciálních implantátů do prsou řezem často pouhých 2,5 centimetrů přes speciální sterilní sáček ve tvaru trychtýře.

To potvrzuje i primář plastické chirurgie MUDr. Martin Molitor z Kliniky Yes Visage: „Pro námi používané implantáty je charakteristické, že díky velmi poddajnému a vůči poškození stabilnímu gelu, se dá použít menší řez než u jiných implantátů stejného objemu. Navíc nabízí některé další unikátní vlastnosti, jako je ergonomický gel, tedy silikonový gel, který se přizpůsobuje poloze těla a chová se podobně jako prsní žláza.“ Kromě menší jizvy a snížení možnosti komplikací při hojení rány na minimu, se můžete těšit na žádoucí poprsí, které bude působit stejně přirozeně jako prsa přírodní.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestovatelský semafor se mění. Návrat z oblíbených destinací bude složitější

Cestovatelský semafor se mění. Návrat z oblíbených...

Změna na cestovatelském semaforu. Netýká se i vaší...

Buďte v obraze. Další změna podmínek cestování platná od...

Pokud nechcete přijít o dovolenou, zbystřete. Lex voucher...

S tímhle nikdo nepočítal. Nečekané komplikace při...

Komplikace pro turisty. Jak se mění cestovatelský semafor od...

Zavřít reklamu