Pro rodinu to nejlepší! Jak vybrat ten správný vůz, když máte děti

Děti 03. května 2019 | 19:07 — Anna Novotná
Letní sezona už klepe na dveře, a tak spousta řidičů přemýšlí nad ideálním rodinným vozem s dostatkem prostoru. A když není na nový, uvažuje se o ojetém. Kde ho však koupit, aby rodina byla skutečně v bezpečí? Naprostou garanci původu a dobrého technického stavu vám nabízí nový program prodeje ojetých vozů Emil Frey Select.
Dalších 6 fotografií v galerii
Kupte takový vůz, v němž bude rodina skutečně v bezpečí / Emil Frey Select

Nezáleží na tom, zdali aktuálně hledáte ryze rodinné MPV či stále oblíbenější prostorné SUV, které je rovněž vhodné pro rodinné využití, švýcarský program prodeje ojetých vozů Emil Frey Select, jenž začal na loni jaře působit i v Česku, má ve své nabídce široké portfolio modelů, které vyhoví vašim přáním i finančním možnostem. 

Prvním krokem, který zvládnete z pohodlí domova, je průzkum nabídky vozů, které jsou k dispozici na internetových stránkách emilfreyselect.cz. Za využití možnosti filtrování podle nejrůznějších kritérií si rychle najdete skupinu modelů, která vyhovuje vašemu rodinnému zadání. Hlavní část nabídky tvoří kvalitní ojeté vozy se stářím od tří let a nájezdem kolem 100 000 km, po kterých je v Česku největší poptávka. Početné zastoupení v sortimentu tvoří vozy značek Peugeot a Citroën, jejichž je Emil Frey oficiálním dovozcem do ČR.

Aby měl ojetý vůz vůbec šanci získat náročnou certifikaci Emil Frey Select, nemůže být starší osmi let, nebo mít najeto přes 180 000 km. Zákazník má díky tomu u všech vozů s certifikací Emil Frey Select jistotu, že je automobil po technické stránce v perfektní kondici a má za sebou předepsaný servis. To je u rodinného auta, ve kterém vozíte své nejbližší, mimořádně důležité, protože dobrý technický stav zároveň znamená vysokou úroveň bezpečnosti pro posádku. Zároveň je to samozřejmě obrovský rozdíl oproti běžným bazarům, ze kterých vedou první kroky nového majitele rovnou do servisu, kde se většinou dozví nepříjemnou (a drahou) pravdu o své koupi!

To se u Emil Frey Select zkrátka nestane, protože naprosto transparentní přístup definovaný švýcarskými standardy je zde jednou z klíčových hodnot. Vždyť rodinná firma Emil Frey je synonymem špičkové kvality a ukázkové péče o zákazníka již od roku 1924.
Potvrzením férového vztahu k zákazníkům je také smluvně zakotvená roční záruka na všechny ojeté vozy s přísnou certifikací Emil Frey Select. To ale samozřejmě není všechno - Emil Frey Select totiž nabízí v Česku jedinečný komplex služeb, který zdaleka převyšuje dosavadní standard prodeje ojetých aut u nás a zjistí to každý, kdo se spolehne na jeho služby a vybere si zde třeba právě rodinné auto.

Témata: vůz, rodina, děti, dovolená
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více. Toto je pravé místo pro podzimní lenošení

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více....

Komplikace na hranicích. Co by měli turisté vědět, aby se...

Horská střediska řeší obří problémy. Bude se letos vůbec...

Nebe nad Evropou ukazuje, co se aktuálně děje v Rusku

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v...

Místa, která královna Alžběta II. milovala, se stala svědky...

Zavřít reklamu