Džínová sukně. Univerzální kousek do práce i na večer je stále v módě

Móda 18. února 2022 | 16:49 — Mirka Malá
Denim styl zkrátka nikdy z módy nevyjde, a to je jen o jeden důvod navíc, proč byste měly letost věnovat pozornost džínovým sukním. Jsou totiž trendy víc, než byly v posledních letech. A jsou překvapivě univerzální.
Další 2 fotografie v galerii
Džínové sukně jsou hitem letošního roku / Depositphotos

S takovou džínovou sukní totiž nemůžete nikdy prohloupit. Kromě celé řady předností je především nadčasová, takže ji vlastně ze skříně můžete vytáhnout naprosto kdykoliv a nikdy to nebude mimo.

Univerzální styl

O tom přesně džínové sukně jsou. Mohou být krátké, dlouhé, s rozparkem či bez, ale obléknout velmi snadno je může žena v každém věku a téměř pro každou příležitost. Můžete v ní vyrazit do práce, nebo do neformální společnosti, když ji vhodně zkombinujete.

Prostě džínové mini, midi a maxi sukně vlastně odvádějí skutečně hodně práce, ať je nosíte se svetrem a vysokými botami, když je jaro nebo podzim, nebo s lehkou košilí, topem či tričkem v létě.

Jak sukně stylovat

Prakticky jak vás napadne. Letošní rok bude hodně o midi a maxi sukních, s rozparkem či bez. Hodí se k nim klidně i lodičky s topy a košilemi, nebo svetr s kotníčkovými kozačkami či svetr nebo triko s botami na pořádné podrážce.

Pokud dáváte přednost kratším sukním, můžete si navíc dovolit i tenisky a v létě samozřejmě pantofle nebo žabky. Vaší fantazii se meze nekladou, protože džínová sukně to všechno v pohodě unese. Dále čtěte: Vyhněte se nejčastějším chybám při výběru podprsenky. Už žádné zářezy, přepůlení nebo padající ramínka.

Zdroj: Stylist, Fashion Gum.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Přes osm let se soustředila na vlastní svět mimo Hollywood. Nyní se Cameron Diaz vrací do nového filmu

Muchovník rychle roste a bohatě plodí. Dopřejte mu podzimní...

K dozrání zelených rajčat pomůže prastará italská finta....

Zahrádkářský kalendář na podzim: Jaké důležité práce...

Podzimní výsev zeleniny nejen pro ranou jarní sklizeň....

Vřes patří k podzimu. Nenáročnost, odolnost a krásné...

Sklizeň a uskladnění mrkve: Kdy sklidit mrkev a jak ji...

Zavřít reklamu