Džínová sukně. Univerzální kousek do práce i na večer je stále v módě

Móda 18. února 2022 | 16:49 — Mirka Malá
Denim styl zkrátka nikdy z módy nevyjde, a to je jen o jeden důvod navíc, proč byste měly letost věnovat pozornost džínovým sukním. Jsou totiž trendy víc, než byly v posledních letech. A jsou překvapivě univerzální.
Další 2 fotografie v galerii
Džínové sukně jsou hitem letošního roku / Depositphotos

S takovou džínovou sukní totiž nemůžete nikdy prohloupit. Kromě celé řady předností je především nadčasová, takže ji vlastně ze skříně můžete vytáhnout naprosto kdykoliv a nikdy to nebude mimo.

Univerzální styl

O tom přesně džínové sukně jsou. Mohou být krátké, dlouhé, s rozparkem či bez, ale obléknout velmi snadno je může žena v každém věku a téměř pro každou příležitost. Můžete v ní vyrazit do práce, nebo do neformální společnosti, když ji vhodně zkombinujete.

Prostě džínové mini, midi a maxi sukně vlastně odvádějí skutečně hodně práce, ať je nosíte se svetrem a vysokými botami, když je jaro nebo podzim, nebo s lehkou košilí, topem či tričkem v létě.

Jak sukně stylovat

Prakticky jak vás napadne. Letošní rok bude hodně o midi a maxi sukních, s rozparkem či bez. Hodí se k nim klidně i lodičky s topy a košilemi, nebo svetr s kotníčkovými kozačkami či svetr nebo triko s botami na pořádné podrážce.

Pokud dáváte přednost kratším sukním, můžete si navíc dovolit i tenisky a v létě samozřejmě pantofle nebo žabky. Vaší fantazii se meze nekladou, protože džínová sukně to všechno v pohodě unese. Dále čtěte: Vyhněte se nejčastějším chybám při výběru podprsenky. Už žádné zářezy, přepůlení nebo padající ramínka.

Zdroj: Stylist, Fashion Gum.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Unylá reklama netáhne, zájem znuděných klientů lze získat jen neotřelou originalitou

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...

Tipy, jak pěstovat vánoční kaktus, aby vám kvetl jako divý...

Péče o pokojovky v zimě: Pozor na průvan, suchý vzduch,...

Umělecká fotografie je na vzestupu navzdory snadné dostupnosti...

Zavřít reklamu