Podzimní móda a trendy roku 2023, které vám pomohou vytvořit výrazný a elegantní vzhled

Móda 22. září 2023 | 10:48 — Anna Novotná
Podzim je obdobím, kdy se móda stává ještě pestřejší a kreativnější. Roční období, kdy opadávající listí na stromech tvoří bohatou paletu barev, přináší nové trendy a inspiraci pro naše šatníky. Podívejme se na nejnovější módní trendy na podzim roku 2023, které vám pomohou vytvořit výrazný a elegantní vzhled.
Další 1 fotografie v galerii
Kárované vzory jsou oblíbenou podzimní volbou / Deposiotphotos

1. Barevná kombinace: Hrátky s kontrasty

Podzim 2023 se vyznačuje odvážnými kombinacemi barev. Trendy zdůrazňují kontrasty mezi různými odstíny, což vám pomůže vytvořit výrazný vzhled. Zkuste kombinovat teplé barvy, jako je tmavě červená - bordeaux, s chladnými odstíny modré nebo zelené.

2. Kárované vzory: Klasika s moderním dotekem

Kárované vzory jsou oblíbenou podzimní volbou, ale letos se objevují v moderním provedení. Pláště, svetry a šaty zdobené károvanými vzory jsou trendy kousky pro podzimní sezónu. Dopřejte si károvaný kabát nebo šaty či sukni a budete vypadat elegantně.

3. Overaly: Pohodlí a styl v jediném kousku

Overaly jsou stále na vrcholu. V podzimní sezóně můžete vsadit na overal ve vybraném podzimním odstínu, jako je hnědá nebo khaki. Overaly nabízejí pohodlí a současně vytvářejí sofistikovaný vzhled.

4. Vintage návrat: Inspirace z minulosti

Módní návrháři se často inspirují minulými érami, a to platí i pro podzim 2023. Vintage prvky, jako jsou retro šaty, kožešinové límce a retro vzory, jsou na vzestupu. Vydejte se na honbu za unikátními kousky do second-hand obchodů nebo zkuste moderní interpretace retro stylu.

5. Velké kabáty a pláště: Elegance a vzdušnost

Velké kabáty a pláště jsou nepostradatelnou součástí podzimního šatníku. Letos se však tento kousek zdůrazňuje svou elegantností a vzdušností. Lehké kabáty a pláště v pastelových barvách nebo neutrálních odstínech jsou in.

Podzim 2023 slibuje pestrou směsici módních trendů, které osvěží váš šatník a přinesou nový nádech stylu do každodenního života. Experimentujte s barvami, károvanými vzory a vintage prvky a vytvořte vlastní jedinečný vzhled. Nezapomeňte, že móda by měla být zábavou, takže si užijte své podzimní nákupy a zkuste něco nového.

Autorský článek

Témata: móda, styl, podzim
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Hanychová zveřejnila identitu nové milenky Jaromíra Soukupa: Nejvíc mě ranilo, že to byla moje dlouholetá kamarádka!

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...

Tipy, jak pěstovat vánoční kaktus, aby vám kvetl jako divý...

Péče o pokojovky v zimě: Pozor na průvan, suchý vzduch,...

Umělecká fotografie je na vzestupu navzdory snadné dostupnosti...

Zavřít reklamu