Většina mužů by pro větší penis udělala cokoli. Tady jsou nejznámější metody zvětšení mužského pohlavního údu

Ostatní 31. března 2022 | 14:26 — Zuzana Procházková
Ne každému pánovi je shůry dáno a mnoho mužů by pro větší penis udělalo téměř cokoliv. A stejně jako některé ženy touží po bujném poprsí, někteří muži by zase chtěli oslnit velikostí svého penisu. Plastické operace pro zvětšení mužského pohlavního údu ale nejsou tak populární jako ty na zvětšení prsou. Někteří muži se pak uchylují ke zcela bizarním metodám, jako je například máčení penisu v octu.
Další 3 fotografie v galerii
Zatímco ženy touží po bujném poprsí, muži chtějí oslnit velikostí svého penisu / Depositphotos

Efektivní a zaručený recept na zvětšení penisu neexistuje, pokud se muž neodhodlá podstoupit proceduru u plastického chirurga. Z toho má pochopitelně většina mužů respekt, a proto na internetu pátrají po jiných způsobech, jak dosáhnout většího pohlavního údu. A jak už to tomu v on-line světě bývá, na internetu je skutečně k nalezení neuvěřitelné množství těch nejbizarnějších metod, jak lze přidat penisu na centimetrech.

Jablečný ocet zvětší penis o 65 %

Jedna z nejznámějších metod zvětšení mužského pohlavního údu, která se bleskově rozšířila po internetu, je máčení penisu v jablečném octu. Hned na začátek je nutné dodat, že tato metoda rozhodně není nijak lékařský podložená a je to jeden velký nesmysl. Bohužel tato bizarní metoda láká muže na to, že lze zvětšit mužský pohlavní úd až o 65 %.

Na internetu je možné v souvislosti s touto metodou nalézt mnoho fotografií zobrazujících muže, kteří mají své pohlavní údy doslova zapíchnuté do láhve s jablečným octem. Tyto fotografie jsou doprovázeny komentáři, že se jedná o zaručenou metodu zvětšení penisu alespoň o 65 %. Pokud se do této metody pustíte, dejte si pozor na to, že vás to bude pořádně pálit a štípat, což může vést až k nějaké infekci. A to přeci žádný muž v intimních oblastech nechce.

Speciální penisové prodlužovače

Další bizarní metodou jsou speciální penisové prodlužovače, které muž nosí delší dobu. Jedná se o proces natahování penisové tkáně pod stálým napětím, což by mělo být neškodné, udává metoda. Bohužel však ani tato metoda nepatří k těm příjemným, neboť je nutné mít nasazený prodlužovač na penisu alespoň 3 tisíce hodin, aby se změna projevila. Přesto má však tato metoda mnoho zastánců. Posoudit však můžete sami.

Aplikace vlastního tuku do tkáně penisu

Další metodou zvětšení penisu, která je však už chirurgickým zákrokem, je aplikování vlastního tuku do tkáně penisu, odborně augmentace penisu. Dlouhodobý či trvalý efekt je však diskutabilní, neboť se tuk většinou postupem času vstřebá. Cena procedury je navíc velmi vysoká. Po operaci musí muži nosit na penisu bandáž, po dva týdny omezit fyzickou aktivitu a měsíc se vyhnout sexu. Dále čtěte: Michaela (34): Dohodli jsme se s manželem na volném vztahu. Vše fungovalo až do doby, kdy se zamiloval.

Zdroj: medicalnewstoday.com, thesun.co.uk, londonnewstime.com.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...

Zavřít reklamu