Jakou máte auru? Vypočítejte si ji z data narození

Ostatní 08. prosince 2017 | 10:08 — Monika Moorová
Co je to vlastně aura? Jde o jakési energetické pole, kterým se mohou pochlubit všechny živé organismy, od rostlin přes zvířata až po člověka. V auře se odráží naše životní energie a ti, kteří se jí zabývají, v ní dokáží vidět i nemoci.
Další 1 fotografie v galerii
Ti, co na auru věří a věnují se jí i po odborné stránce, ji dokáží dokonce i změřit / Shutterstock

Mnozí tvrdí, že auru dokáží vidět pouhým okem, případně ji dokážou "vycítit". Pokud jste spíše vědecky založení, zkuste jednoduchý trik. Zkuste si vypočítat, jakou barvu by mohla mít vaše aura podle data narození. Víte, co o muži prozradí znamení, ve kterém se narodil?

Jak na to?

Sečtěte číslice v datu vašeho narození. Pokud jste se narodili například 10. 2. 1990, budete sčítat 1 0 2 1 9 9 0 a dostanete číslo 22. Sčítejte dál, dokud nedostanete jednomístnou číslici. V našem případě je to číslo 4. A podle takové jednoduché matematiky bude čtyřka příslušet barvě vaší aury.

Číslo 1: červená

Červená je barva ctižádosti, vášně, ale také agrese a asertivity. Tito lidé jsou zábavní, často extroverti, milují společnost a mají skvělé komunikační vlastnosti.

Číslo 2: oranžová

Tyto osoby si potrpí na emoce, jsou rodinně založené a kariérní sklony u nich nehledejte. Na druhé straně mají pořádnou dávku kreativity, bohatou fantazii a jsou skvělými přáteli, partnery i rodiči.

Číslo 3: žlutá

Úsměv z tváře jim mizí málokdy, mají v oblibě humor a ten bývá i jejich způsobem boje proti všemu zlému. Na druhé straně občas použijí i falešný úsměv, jen aby vás zmátli. Mezi jejich horší vlastnosti patří žárlivost a majetnické sklony.

Číslo 4: zelená

Zelená je barvou harmonie, občas ale i tajemství. Osoby s takovou barvou aury by se měly co nejvíce zdržovat na čerstvém vzduchu, neměly by zapomínat na pohyb, protože někdy u nich může převládnout pasivita.

Číslo 5: modrá

Na druhé mohou působit chladně, avšak jsou velmi silně citově založení. Paradoxně je to neváže a tak mohou klidně uspokojovat svou touhu po svobodě. Milují cestování i dobrodružství.

Číslo 6: indigová

Aura takového člověka je naplněna odvahou a množstvím snů a tužeb. Z těch horších vlastností je zde žárlivost a pomstychtivost. Když jednou milují, milují nadevše a pro své milované se dokáží i obětovat.

Číslo 7: fialová

Fialová je barvou duchovna a spirituality. Tyto osoby mají vyvinutý šestý smysl více než ostatní, jsou zvědavé, filozofující, inteligentní i hovorné. Nejednou se vydají na cesty hledání vlastního JÁ. Milují pravdu i její odhalování.

Číslo 8: růžová

Osoby s touto barvou aury jsou ve svém okolí oblíbené, jsou něžné, přítulné, milující a patří k romantikům. Okolí je občas podceňuje, avšak za jejich jemností se ukrývá i dravost, zvláště touha po úspěchu, penězích i kariéře.

Číslo 9: bílá - béžová

Tyto barvy jsou znakem obrovské dávky energie, vysokého IQ, jemnocitu i dobrosrdečnosti. Tito lidé bývají k druhým spravedliví a upřímní, problémy však mají s empatií.

Ať už vám vyšlo jakékoliv číslo aury, její sílu, intenzitu i zbarvení si můžete dát ověřit i odborněji, a to změřením elektrických a magnetických interakcí a jejich speciálním ofocením. Přečtěte si, které znamení lže nejčastěji.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Největší vodní park v Evropě je plný vzrušujících jízd a nejmodernějších atrakcí. Objevte Siam Park na ostrově Tenerife

Největší vodní park v Evropě je plný vzrušujících jízd...

Malaga známá neznámá aneb turistické highlighty i místa,...

Letní dovolená u moře: Tipy na nejkrásnější pláže v...

Co země, to jiná pravidla. Za co vás čeká v zahraničí...

Letní dovolená v Čechách: Pět kouzelných míst, které...

Plánujete ideální letní dovolenou? Navštivte smaragdový...

Zavřít reklamu