Existuje mužský bod G? Zkuste ho najít

Vztahy 10. května 2017 | 07:31 — Ilona Cílková
Většina mužů vůbec nemá ponětí o tom, že ekvivalentem ženského G bodu je u mužů v podstatě prostata. Výhodou je, že s objevením toho nejerotičtějšího místa na vašem těle budete mít mnohem méně práce než ženy.
I když najít mužský bod G není tak těžké jako v případě ženy, budete potřebovat alespoň minimální trpělivost / Shutterstock

I když najít mužský bod G není tak těžké jako v případě ženy, budete potřebovat alespoň minimální trpělivost. Lehněte si na záda a zaujměte co nejpohodlnější pozici, pokud možno na posteli nebo na pohovce. Lépe se vám bude hledat, pokud budete mít nohy alespoň trochu zvednuté; opřete si je o pelest postele nebo o opěrku pohovky. Případně si můžete podložit bedra polštářem, abyste měli příhodnější pozici.

V této poloze si potom začněte jemně masírovat oblast mezi konečníkem a varlaty. Nejspíš si budete připadat divně, ale berte to jako studijní úkol. Naprosté většině mužů nejvíc vyhovuje stimulace hráze, která se nachází právě v této oblasti. Můžete ale také zkusit velmi jemnou masáž v okolí konečníku (případně několik centimetrů uvnitř), která vám může vyhovovat lépe. Obě varianty stimulů opakujte několikrát po sobě a střídejte jejich intenzitu. Právě při této stimulaci byste měli objevit svůj G bod, který většinou vypadá jako malá boulička pod kůží.

Jakmile svůj nejcitlivější bod objevíte, soustřeďte se na jeho stimulaci. Dejte si horkou vanu, ve které zrelaxujete, a hlavně se vám uvolní svaly. Existuje celá řada metod, jak můžete svůj G bod stimulovat, ale pro začátek vám zcela jistě budou stačit prsty. Pokud se budete pohybovat v okolí konečníku, nezapomeňte na dostatečné množství lubrikantu. Nebojte se experimentovat a objevovat, jaká stimulace je pro vás nejlepší a nejvíc vzrušující.

Nezapomínejte na to, že minimálně polovinu úspěšné stimulace tvoří technika, proto střídejte různé úhly, intenzitu i rychlost dráždění. Základem je, poskytnout vašemu tělu dostatek času, aby mohlo reagovat a odpovídat na stimuly, které mu poskytujete. Dejte si čas a dopřejte si dostatek klidu. Uvědomte si, že to děláte pro sebe a v budoucnu se vám bude hodit, když budete vědět, jak vaše tělo reaguje.

I když jste si to možná zatím neuvědomili, spousta žen vás rádo bude v posteli dráždit prstem, zejména když uvidí, že vám tím přivodí mimořádný orgasmus. Když budete vědět, kam její prsty směrovat, budete spokojenější oba dva. Ideální příležitostí ke stimulaci prsty je například situace, kdy vám poskytuje orální sex, ale i samotná masáž v rámci předehry splní svůj účel.

Témata: prostata, bod G, muži, sex, orgasmus,
Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Spravte si náladu. Víkend v pohádkové vesničce vás nadchne i uprostřed nevlídného podzimu

Spravte si náladu. Víkend v pohádkové vesničce vás nadchne...

Podivné památky s neobjasněnou historií i nejasným účelem....

Nejkrásnější podívaná světa. Děje se každý den, přesto...

Poznejte skutečnou perlu Evropy a její skrytá tajemství, o...

Horská střediska citelně zdražují. Tipy, jak ušetřit při...

Chcete poznat něco opravdu výjimečného? Vydejte se do...

Zavřít reklamu