Co zabírá na znamení, ve kterém se narodil muž, který vás zajímá? Zkuste následující postup a bude váš

Vztahy 28. září 2017 | 14:03 — Monika Moorová
Brousíte si zuby na další objekt? Podívejte se, jak reagují muži z různých znamení. Inspirujte se následujícími větami a ani nemusíte dělat žádné první kroky.
Další 1 fotografie v galerii
Jak získat muže svých snů? Inspirujte se následujícími větami / Shutterstock

Není potřeba, aby ženy podnikaly první kroky, ani se nemusí přizpůsobit době, která to vyžaduje. Muži, kteří se o ženu snaží, jsou stále v kurzu, ale někdy nezaškodí zjistit, co pro určité znamení platí a jít štěstí naproti.

Beran

Beran má rád mír a pohodu. To je důvod, proč ho žena dostane tím, že mu tyto potřeby naplní svým pozitivním přístupem k životu. Berana získáte úsměvem a smyslem pro humor. Má rád smích, takže pokud máte smysl pro humor, je váš.

Býk

Miluje zábavu a uvolněnější způsob života. Muže narozeného v tomto znamení získáte tím, že ho pozvete na nějakou zábavu, akci, koncert či film. Bude cítit, že vám na něm záleží a tím ho zaujmete. Má rád pohodu a akční ženy.

Blíženec

Blíženci myslí jinak než ostatní muži. Zajímají je věci, které mají hlubší smysl, a proto muže narozeného v tomto znamení dostanete vlastním zájmem o různé věci a celkovým přehledem. Má rád rozhovory a vyhrávají u něj komunikativní ženy.

Rak

Na první pohled může vypadat jako nudný a nekomunikativní člověk. Opak je pravdou. On jen potřebuje čas, aby se lidem otevřel. Když projde touto fází, zamilujete si ho. Raci hledají společnost žen, s nimiž se baví, které jsou uvolněné a sebevědomé.

Lev

Lev miluje komplimenty a pozornost. Získáte si ho lichotkami a tím, že ho budete jistým způsobem obdivovat. Zní to divně, ale díky komplimentům si vás oblíbí a časem vám je vrátí. Lev je silná osobnost, a tak mu ukažte, že i vy jste silná a odhodlaná žena.

Panna

Muž v tomto znamení je nejmilejší a nejvíce vzdělaný vůbec. Proto chce mít po svém boku ženu, která je stejně dobrosrdečná a láskyplná. Buďte ale opatrní a nic nepředstírejte, neboť muž v tomto znamení vás dokáže rychle prokouknout.

Váhy

Odhodlanost je to, co tento muž hledá u žen. Zaujme ho žena, která ví, co chce, má své sny, jde si tvrdě za nimi a neřeší, co si myslí okolí. Pokud mu ukážete, že jste silný člověk s vizí, bude váš.

Štír

Štír je výrazný, odlišný a neuvěřitelně atraktivní. Muže narozené v tomto znamení ve společnosti nepřehlédnete. Pokud jste i vy výjimečná a hlavně jiná, než jsou ostatní ženy, máte u něho velkou šanci. Imponuje mu, když jste sama sebou, vždy projevíte svůj názor a nepodléháte názorům okolí.

Střelec

Střelce získáte entuziasmem, nadšením a životní energii. Miluje odvážné, dynamické ženy a nemá rád nudu. Čím akčnější budete, tím víc ho budete přitahovat. Jeho život je rozmanitý a pro to vám nehrozí ve vztahu s ním žádný stereotyp.

Kozoroh

Pokud máte ráda hlubokomyslnou konverzaci a zajímáte se o dění kolem sebe, jste ideální partnerkou pro Kozoroha. Upřednostňuje inteligentní ženy a rád komunikuje. Získáte ho vaši otevřeností a samozřejmě i přehledem.

Vodnář

Vodnář je velmi zajímavý muž. Má rád společnost lidí, ale zároveň žije jakoby ve svém vlastním světě. Pokud dokážete přijmout tento svět a dostanete se na společnou vlnu, nikdy na vás nezapomene.

Ryby

Abyste získala muže ve znamení Ryb, musí přeskočit pověstná jiskra. Bez ní to nepůjde. Ryba musí cítit spojení mezi ním a jeho partnerkou. Rybu "ulovíte" jen tehdy, pokud budete na stejné vlně, budete upřímná a nebudete si na nic hrát.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Pierce Brosnan mluví o novém Bondovi. Nezáleží na tom, kdo bude další, říká

Péče o levanduli: Podzimní zastřižení by nemělo být...

Podzimní péče o růže: Jak je správně prořezat a...

Kompostování je efektivní způsob, jak využít napadané,...

Muchovník rychle roste a bohatě plodí. Dopřejte mu podzimní...

K dozrání zelených rajčat pomůže prastará italská finta....

Zahrádkářský kalendář na podzim: Jaké důležité práce...

Zavřít reklamu