Co dělat, když zjistíte, že je váš partner závislý na matce?

Vztahy 01. dubna 2018 | 10:17 — Monika Moorová
Jeden z nejhorších problémů ve vztahu může být tchýně v roli nepřítele, která váš vztah rozloží až do základů. Co ale dělat, když se partner neustále drží její sukně a vás neustále kritizuje, že nevaříte, ale ani nežehlíte košile stejně jako jeho maminka? Můžete se pokusit bojovat, lepší je však vzít nohy zavčasu na ramena.
Další 1 fotografie v galerii
Tchýně dokáže rodinu rozložit do základů / Shutterstock

Uklízíte celý byt, aby se leskl, ale namísto pochvaly se dočkáte z úst tchýně pouze poznámky o zapomenutém prachu na poličce? Kdepak zastání u partnera, ten na to jen přikyvuje. Žehlíte košili nahoru a dolů, aby si ji pak stejně nedal, protože to neumíte jako jeho maminka? Stojíte celý den v kuchyni, abyste mu uvařila svíčkovou, ale on na ni jde radši k matce? Nemáte štěstí na partnera? Možná děláte tuto chybu.

Přetahovaná s tchýní

Diagnóza je jasná! Nabrnkla jste si maminčina mazánka, který se jen tak nezmění. Matka je pro něj nejdůležitější ženou na světě a vy ji můžete těžko z její pozice vystrnadit, protože ona udělá pro syna první a poslední a obětuje mu všechno, zatímco vy máte své ambice a nemůžete se všeho vzdát kvůli přetahované s tchýní.

Ať už uděláte cokoliv, neustále budete srovnávaná s jeho matkou. Když budete mít udělat nějaké rozhodnutí, nejdříve se budete muset zeptat tchýně, co si o tom myslí. A zatímco vaše nervy budou na pochodu, ona se bude usmívat jako největší anděl, přitom to má všechno dobře spočítané.

Utéct zavčasu

Pokud váš partner nevidí, jak vás to ničí, je hluchý vůči vašim prosbám a výzvám, neměla byste ztrácet svůj drahocenný čas. Je lepší si najít partnera, který bude za veškerou vaši snahu rád a bude si jí vážit, nikoliv hanit! Jediná možnost, jak byste s partnerem mohla zůstat, je udělat ze své tchýně kamarádku, od které se ráda učíte, necháte si poradit a naopak ji budete opečovávat. Musíte si však položit otázku, zda vám muž stojí za to, abyste ze sebe dělala hlupáka a žila v trojúhelníku s tchýní.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Podmínky cestování se od pondělí opět mění. Víte, co aktuálně platí?

Podmínky cestování se od pondělí opět mění. Víte, co...

Žhavý tip na zářijovou dovolenou. Klid, pohoda a vynikají...

Cestovatelský semafor se mění. Návrat z oblíbených...

Změna na cestovatelském semaforu. Netýká se i vaší...

Buďte v obraze. Další změna podmínek cestování platná od...

Pokud nechcete přijít o dovolenou, zbystřete. Lex voucher...

Zavřít reklamu