Neuvěřitelné! Obézní žena zhubla 45 kilo! Zbavila se jenom jedné ingredience!

Zdraví 11. ledna 2017 | 05:00 — Monika Moorová
Maminka ze Skotska Donna Docherty se zpětně dívala na své svatební fotografie a byla v šoku. Takhle že vypadá ve svých jednatřiceti letech?!
Stačilo vyřadit jednu potravinu a výsledek se dostavil! / Musclehood.com

Opravdu se lekla a řekla si, že na sobě začne tvrdě makat. Vzala obří tašku a z kuchyně vyhodila všechny nezdravé potraviny, které do sebe ládovala. Jak nakonec změnila svoji životosprávu?

Donna od svých dvaceti let přežívala na fast foodu. Denně navíc vypila až 6 plechovek coca-coly. Smažená jídla, v mrazáku schované pizzy a hranolky. Tohle všechno navíc prolévala sladkými nápoji a po své třicítce vážila skoro metrák, konkrétně 96 kilo!

„Musíš se sebou něco udělat,“ řekla si. Našla v sobě ale sílu a začala pořádně makat. Kompletně omezila rychlé občerstvení a hlavně – už nejí žádný cukr! Bílý zabiják byl jejím největším nepřítelem. Když se dozvěděla, že její otec má cukrovku, tak bylo rozhodování ještě jednodušší. Poslední závislost, která jí z minulého stravování zůstala, je cola. Tu už si ale kupuje zásadně v light verzi.

Dnes váží 51 kilo je téměř poloviční! Místo plechovek sladké coly si dá tu bez cukru nebo matcha čaj, místo smažené ryby a hranolků obědvá steak z tuňáka, brambory a fazolové lusky. Sladkosti vynechává a maximálně hřeší proteinovými tyčinkami. Do toho všeho si ještě platí trenéra a pětkrát týdně chodí do posilovny. Dřina se vyplatila a ona vypadá skvěle. Teď už snad cukrovka nehrozí. Navíc je dobrým vzorem pro svou malou dcerku a manžela.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více. Toto je pravé místo pro podzimní lenošení

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více....

Komplikace na hranicích. Co by měli turisté vědět, aby se...

Horská střediska řeší obří problémy. Bude se letos vůbec...

Nebe nad Evropou ukazuje, co se aktuálně děje v Rusku

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v...

Místa, která královna Alžběta II. milovala, se stala svědky...

Zavřít reklamu