Trenky, slipy nebo boxerky? Klasika nebo nuda?

Ostatní 03. května 2017 | 05:17 — Monika Moorová
Podobně jako dívky či ženy řeší v obchodě s prádlem dilema: tanga, nebo obyčejné kalhotky, i muži mají téma k rozhodování.
Nejdůležitější při výběru je kvalita. / Internet

Trenky stažené do gumy s volnými nohavičkami, obepnuté boxerky, nebo gumičkami zdrhnuté slipy? Je jasné, že při výběru spodního prádla myslí muži především na pohodlí. Nic je nesmí škrtit, tlačit a podobně.

Trenky – ošemetná klasika

Trenky jsou klasickým druhem pánského spodního prádla. Možná i vy děláte tu chybu, že nosíte trenky, které jsou vám třeba i o číslo nebo dvě větší. Je to zásadní problém, protože tím si přiděláváte starosti.
Větší trenky na těle nedrží, nohavice jsou příliš volné, takže dochází k jejich shrnování. Pokud tedy trenky – tak ty, které vám padnou „akorát“. Poznáte je tak, že nohavice budou lehce obepínat vaše stehna. Trenky jsou vhodné spíše pro muže s úzkými stehny a nosit byste je měli jen pod volnější kalhoty.

Boxerky – sexy, ale pozor na ně!

Boxerky jsou jakýmsi přechodem mezi trenkami a slipy. Vhodné jsou pro muže se středně širokými stehny. Při výběru boxerek si dejte pozor, aby neměly moc výrazné švy. Mohly by vás při nošení tlačit. Boxerky jsou vhodné pro každodenní nošení, ale i pro sport a další aktivity, u kterých máte větší fyzickou námahu.

Slipy – sluší, ale je třeba opatrnosti

Slipy je typ spodního prádla určený pro muže s širokými stehny. I u slipů je třeba si dát pozor na švy. Je dobré, pokud slipy nemají středový šev, protože ten může tlačit.

U slipů si dejte extra pozor na velikost, „vaše nádobíčko“ musí mít pohodlí, nic nesmí nikde tlačit. Slipy je možné nosit i pod upnutější kalhoty a hodí se i pro sport.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Plánujete ideální letní dovolenou? Navštivte smaragdový ráj ve Středomoří a ochutnejte krásu Sardinie

Plánujete ideální letní dovolenou? Navštivte smaragdový...

Jedete do Francie? 6 + 1 tip, co si s sebou přivézt zpět

Napříč Evropou různými dopravními prostředky: Čím a na...

Chorvatský Sea Star Festival u moře je nejlepší způsob jak...

5 tipů na zdravou svačinu do batohu

V Trentinu sezona pokračuje za ideálních sněhových...

Zavřít reklamu