Jednoduchý a levný trik, který vám pomůže s hubnutím

Krása 12. října 2020 | 10:20 — Klára Sanders
Pokud nemáte zrovna čas na každodenní chození do posilovny nebo běhání a potřebujete rychle shodit nějaké to kilo, vyzkoušejte osvědčený trik, který funguje.
Dalších 6 fotografií v galerii
Trik s fólií používají zejména baletky a modelky / JumpStory

Neustále slýcháme, že bez cvičení a správné životosprávy nezhubneme a že vše chce čas. Pokud ale potřebujete shodit bříško za jednu noc, tak to vůbec není nemožné. Známe trik, který pomáhá a vše, co budete k hubnutí potřebovat, najdete ve své kuchyni.

Vsaďte na zábal z potravinové fólie

Potravinovou fólii má doma snad každý. Je to vynález, který dokáže ochránit jídlo, ale také vám pomůže zhubnout v břišních partiích. Samozřejmě, tento trik funguje pouze v případě, pokud potřebujete okamžitě zhubnout do plavek, upnutých šatů nebo kvůli focení. Stále platí, že k vyrýsované postavě se propracujete pouze správnou životosprávou a cvičením.

Jak zábal z potravinové fólie funguje?

Naneste na své bříško silnější vrstvu zpevňujícího tělového krému, obalte se potravinovou fólií a přes ni ještě aplikujte zpevňující pás, třeba z neoprenu. A takto zabalení byste si měli dopřát alespoň 8hodinový spánek. Ráno po probuzení bude vaše bříško menší a pokožka pevnější. Mnozí uvádějí, že je to SOS trik, díky kterému si můžete vyformovat postavu poměrně rychle.

Tento zábal také můžete vyzkoušet i na stehnech, rukou nebo jiných problémových partiích. Pokud se rozhodnete bojovat s celulitidou, tak doporučujeme sáhnout po krému určeném pro ošetření celulitidní pokožky. Pro lepší výsledky si udělejte zábal i více dní po sobě!

Zábal je založený na principu sauny

Pokud je vám známo, jak funguje sauna, tak už asi tušíte, proč funguje i takový zábal. Po jeho aplikaci bude vaše bříško či jiné problémové partie menší, neboť se vám z nich "odpaří" voda.  

Ale jak je již výše uvedeno. Tento SOS trik funguje pouze krátkodobě a používaly a používají jej v případě "nouze" zejména baletky a modelky. Jinak totiž stále platí, že ke zpevněné a vyrýsované postavě se propracujete pouze správnou životosprávou a cvičením. Psali jsme také: Vyměňte těstoviny za zdravější variantu a hned budete o krok blíže vaší vysněné postavě

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Poznejte čarokrásné pláže Evropy, na kterých si fotografové podávají ruce

Poznejte čarokrásné pláže Evropy, na kterých si...

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a...

Chorvatská kuchyně: poznejte místní speciality

Černá můra cestovatelů se vrací. Rozběhlá turistická...

Cigareta za tisíce a další nástrahy, kterým letos Češi...

Za co vás čeká v zahraničí tučná pokuta? Pozor na...

Zavřít reklamu