Jak zkrotit vlasy po ránu. Zkuste moderní Messy Bun, boční cop nebo culík s šátkem

Krása 05. května 2022 | 10:33 Pavla Krejčí
A je to tady. Probudili jste se s naprosto nepoužitelnými vlasy. Hřeben nepomáhá a vy si zoufáte, že půjdete ven s nemožným účesem. Zkuste jeden z těchto rychlých módních účesů a během chvíle můžete vyrazit vstříc novému dni.
Další 3 fotografie v galerii
Máte hrozné vlasy po ránu? / Depositphotos

Volné holandské copánky

Během několik minut z ochablých vlasů vykouzlíte šik účes. Jednoduše začněte plést copánky od vrchní linie čela. Vlasy nikde nezavazí, a především vypadají upraveně.

Moderní Messy Bun 

V tomto drdolu není žádná věda. Na temeni zagumičkujete vlasy a podél linie tváře vytahejte pár pramínků.

Drdůlek s rozpuštěnými vlasy

Jednoduše si stáhněte přední polovinu vlasů do uzlu na vrcholu hlavy. Pokud se vám tvar nelíbí, zkuste „bobek“ prsty roztáhnout.

Culík se šátkem

Odveďte pozornost od svých vlasů začleněním šátku do culíku. Na místo gumičky přivažte šátek, který vyvolá poutavý dojem.

Pletená čelenka

Zkroťte zplihlé vlasy kolem čela. Upleťte z ofiny nebo pramenů kolem obličeje copánek, který vytvoří pomyslnou čelenku nebo korunku. 

Čelenka jako záchrana

Když už opravdu nevíte, co si počít, vlasová čelenka je poslední záchranou. Neposedné vlasy udrží mimo tvář, a pokud si zvolíte módní styl, rázem získáte příjemně vypadající účes.

Boční cop

Boční copánek je velmi rychlý a jednoduchý. Stačí uplést spodní část a zbytek vlasů nechat volně viset kolem obličeje. Získáte tak roztomilý účes, který vypadá, jako byste si vlasy ráno dlouze upravovali.

Vysoký culík

Zlatá klasika. Nebaví vás přemýšlet nad tím, jaký účes si udělat? Vysoký culík vás zachrání za každé situace. Udržíte vlasy mimo obličej celý den a hlavně - culík vám zabere tak minutu času!

Zdroje: marieclaire.com, bustle.com, eonline.com

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Soudní taškařice získává nové rozměry. Amber Heard byla diagnostikována s kontroverzní poruchou osobnosti vyžadující pozornost

Seznamte se s medvědím česnekem a poznejte sami, v čem...

Dopřejte okurkám zálivku z mléka. Dosáhnete tak maximální...

Jak se nadobro zbavit slimáků přírodní cestou. Vsaďte na...

Pěstujte cukety jako to dělají v Itálii. V létě pak doslova...

Zahrádkářský kalendář: Co v květnu vysadit a na jaké...

Vyrobte si jednoduše tvářenku z přírodních surovin

Zavřít reklamu