Řídnou vám vlasy? Pomozte si vhodně zvoleným účesem. Existují střihy, které řidším vlasům více lichotí

Děti 18. ledna 2024 | 09:00 — Kateřina Andrýsková
Nenadělila vám příroda hustou a bujnou hřívu nebo o své vlasy poslední dobou záhadně přicházíte? Potýkáte s frustrací, jelikož nevíte, co s tím? Nezoufejte. Naštěstí existuje spousta střihů a účesů, které z vašich řidších vlasů rázem vykouzlí parádu.
Další 3 fotografie v galerii
Pokud vám příroda nenadělila hustou hřívu, vsaďte na krátké střihy / Depositphotos

Pokud máte řídké vlasy, asi víte, že velmi často jdou ruku v ruce s jemnými. Pro takové vlasy jsou ideální hlavně kratší délky.

Pixie

Jste odvážná a nevadí vám hodně krátké vlasy? Zvolte pixie sestřih! Velmi snadno se upravuje, takže se skvěle hodí pro jarní a letní dny. Krátký sestřih dodá jednotlivým pramenům větší plnost a vy si tak můžete užít pocit nadýchaných vlasů.

 

Ombre bob

Tento střih vlasů je vepředu delší, takže vytváří strukturovanější a zajímavější vzhled. Využitím ombre techniky pak získáte módní a skvěle vypadají vlasy. 

Ofina

Objemu u řídkých vlasů můžete docílit ofinou. Díky tomu, že orámuje obličej, vytvoří dojem plnosti. Skvěle také bude vypadat, pokud do délek použijete kulmu. Získáte tak romantický a nadýchaný účes.

Nechcete razantně měnit střih, ale přesto toužíte ze svých vlasů vytěžit to nejlepší? Zkuste si udělat jednoduché účesy, které vašim vlasům přidají objem.

Protahovaný cop

Dodejte šmrnc obyčejnému culíku tím, že z něj vytvoříte protahovaný cop.
Jednoduše rozdělíte vlasy vodorovně na oddělené culíky a spojíte je dohromady.

Nejlepší culík, když máte míň vlasů? Bubble braid

Bublinkový cop, tzv. bubble braid, je velmi oblíbený typ na úpravu vlasů. Pokud vás nebaví nebo neumíte zaplétat copy, je to lehčí varianta, kterou bez problému zvládnete. Nejlepší je začít s mírně navlněnými vlasy. Potom je rozdělíte na části, zagumičkujete a vytahujete vlasy do „bublinek“. Návody, jak udělat cop i jiné bubble účesy najdete mino jiné i na Youtube.

Nízký a kratší culík

Použijte u kořenu nízkého culíku trochu suchého šamponu a rázem získáte plnější a nadýchanější účes. Vepředu nechte pár volných pramenů a účes případně dolaďte pěknými doplňky.

Objemný bob

Jestliže máte vlasy sestříhané do bobu, skvělým pomocníkem v úpravě budou horké natáčky. Nechte je působit 10 minut a získáte objemné vlny.

Zdroje: elle.com, prozeny.cz, realsimple.com.

Témata: účes
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Zavřít reklamu