Zatočte s nechtěnými pigmentovými skvrnami. Rychle a efektivně

Krása 28. října 2019 | 16:11 — Monika Moorová
Objevily se vám na tváři či v dekoltu pigmentové skvrny? Pořídili jste si tetování a nedopadlo to nejlépe? Nebo vás zkrátka kdysi originální motiv omrzel? V současnosti je možné díky nejmodernějšímu laseru, který odstraní tetování i pigmentace, mít zase čistou a krásnou kůži.
Dalších 5 fotografií v galerii
Získejte zpět krásnou pleť bez poskvrny / Depositphotos

Čas od času uděláme nerozvážné rozhodnutí, kterého později litujeme. Třeba pravidelně a důsledně nepoužíváme fotoprotektivní krémy a nechráníme svou pleť proti UV záření. Následně pak na tváři sčítáme pigmentové skvrnky a přemýšlíme, jak se jich zbavit. Stejně tak se vlivem mládí či nějakého momentálního rozpoložení rozhodneme ozdobit své tělo zajímavým tetováním. Jak léta přibývají, přestáváme být s kérkou spokojení a toužíme ji odstranit. Mít tak kouzelný zmizík a nechtěné ozdoby jím jednoduše vymazat! Takovým kouzelným nástrojem, který vyřeší vaše malé prohřešky, může být nový unikátní laser StarWalker. 

V současnosti je Klinika Yes Visage jediná, která v Česku tímto nejmodernějším laserem pro odstranění tetování a pigmentací disponuje. 

Maximální účinek díky unikátní technologii!

Nový laserový přístroj StarWalker je díky vysoké energii QX MAX s technologií jednoho kombinovaného pulsu mnohem účinnější při odstraňování pigmentů než vícepulzní lasery. Může tak být zacíleno a odstraněno i vícero hlouběji ležících pigmentů najednou. Účinnost odstranění je v rámci jedné aplikace maximalizována. Zároveň však riziko nežádoucích vedlejších účinků jako poškození tkáně, krvácení či změny vzhledu pokožky je na rozdíl od běžných laserů minimalizováno.

Sbohem tetování

Jako jediný kombinuje dvojí typ laserového paprsku v jednom ošetření. Dokáže si tak poradit s nechtěným tetováním od vrchní vrstvy až po hluboká místa, kdy jsou pigmenty účinněji, ale současně bezpečněji absorbovány. „StarWalker vysílá velmi krátké pulsy, které rozbíjejí pigmenty. Část pigmentu se vstřebá a odstraní se buňkami imunitního systému z těla ven a část z pigmentu se vyloučí na povrch v podobě stroupku. Ten se během týdne sloupne,“ vysvětluje dermatoložka a anti-agingová specialistka MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky Yes Visage.

Většina ošetření trvá jen několik minut, ale je třeba počítat s tím, že k úplnému odstranění bude třeba více aplikací zhruba s třítýdenním odstupem.

Zatočte s pigmentací

Nebojte, nejste v tom sami. Hodně lidí se potýká s nechtěnými pigmentovými skvrnami a naprostá většina z nich je zcela neškodná. Nový laser StarWalker si poradí se širokou škálou pigmentu bez poškození kůže a s vynikajícími výsledky. Je ideální na odstranění mateřských znamének, cévních lézí, stařeckých skvrn, pih, pigmentových skvrn i melasma. Zejména u hůře léčitelných stavů, jako je melasma, je tento laser zvláště efektivní, jelikož umožňuje rozpad pigmentů, nikoliv však buněk.

Klinické studie ukázaly, že lasery Er: YAG jsou velmi účinné v řešení keratózy, s klinickým a histologickým zlepšením až na 93 % již po prvním ošetření. 

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Dvě bizarní hvězdy mohou být původem zvláštní anomálie, kterou před časem zachytilo několik observatoří

Péče o levanduli: Podzimní zastřižení by nemělo být...

Podzimní péče o růže: Jak je správně prořezat a...

Kompostování je efektivní způsob, jak využít napadané,...

Muchovník rychle roste a bohatě plodí. Dopřejte mu podzimní...

K dozrání zelených rajčat pomůže prastará italská finta....

Zahrádkářský kalendář na podzim: Jaké důležité práce...

Zavřít reklamu