Vaše pokožka dostala přes léto pěkně zabrat. Dopřejte jí nyní zvýšenou péči

Krása 29. září 2020 | 10:05 — Klára Sanders
Přes léto dostávala pokožka pěkně zabrat. Slunce a časté koupání se na ní začíná projevovat. Nyní je čas pokožku dostatečně hydratovat a chránit, aby vám to v zimě vrátila.
Další 2 fotografie v galerii
Po létě je ten pravý čas dopřát pokožce zvýšenou péči / Pixabay

Každé roční období klade na pleť jiné nároky. Díky změnám počasí je pokožka obličeje vystavena různým nepříznivým vlivům a dříve podléhá stárnutí. Léto je pro ni obzvláště náročným obdobím, kdy je zatížená opalovacími krémy, slanou nebo chlorovanou vodou a voděodolným líčením. Po létě je tedy ten správný čas na pořádnou regeneraci. 

Hloubková hydratace a revuvence

Vlivem letních aktivit je vaše pokožka nejvíce okrádána o hydrataci, kterou potřebuje nutně doplnit, aby mohl proces vlastní regenerace pleti fungovat naplno a zabránilo se jejímu předčasnému stárnutí. Dopřejte jí tedy plazmalifting ve spojení s kyselinou hyaluronovou. Velkou výhodou tohoto ošetření je, že k omlazení pleti se nepoužívají žádné cizí látky, ale tělu vlastní plazma. Ta dokáže stimulovat kmenové buňky produkující kolagenní vlákna a nastartovat tak obnovu a regeneraci pokožky. Pokud se plazma obohatí o kyselinu hyaluronovou, nabídnete pokožce kromě účinné regenerace kožních buněk i intenzivní hydrataci a výraznější omlazení v jednom kroku.

„Gel kyseliny hyaluronové vytváří příznivější prostředí v mezibuněčném prostoru, dalo by se říct živnou půdu pro buňky, které pak mohou lépe produkovat kolagenní vlákna. Na rozdíl od ošetření samotnou plazmou, kdy bylo třeba čekat na výsledek několik měsíců, je v tomto případě efekt viditelný okamžitě," vysvětluje dermatoložka a anti-agingová specialistka MUDr. Tereza Gabryšová.

Depigmentace, očista a regenerace

Nabídněte své pokožce důkladnou očistu, regeneraci a depigmentaci za pomoci jedinečného přístrojového ošetření Yes Care. „Jde o účinnou kosmetickou pečující a preventivní proceduru zahrnující 4 stupně péče, které důkladně vyčistí, zaktivují a vyživí pokožku podle typu a jejích potřeb,“ prozrazuje dermatoložka a anti-agingová specialistka MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky Yes Visage. Toto moderní neinvazivní ošetření představuje jedinečnou kombinaci hloubkového čištění pleti ve spojení s oxygenoterapií, radiofrekvenční obnovou kolagenu s elastinem a ultrazvukovým zapravením výživového séra, aminokyselin, kyseliny hyaluronové, peptidů, vitaminů a dalších látek individuálně dle stavu potřeb vaší pleti.

V případě větších pigmentací či potřeby dosáhnout výraznějšího omlazení pleti je třeba povolat účinnější zbraně v podobě laserového ošetření.

Vyzkoušejte vysoce účinnou péči na doma

Podpořit ozdravnou, hydratační a regenerační kůru pleti můžete i doma za pomoci unikátního produktu HYALURON ELIXIRU, který v sobě ukrývá 100 % čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové ve formě roztoku pro vnitřní užívání.

„S trochou nadsázky se dá říci, že kyselina hyaluronová je něco jako všelék. Hodně lidí kyselinu hyaluronovou zná jako látku, která se používá v estetické medicíně k výplním vrásek nebo k doplnění objemu v obličeji. Jenom málo lidí ale ví, že kyselina hyaluronová není žádný syntetický materiál, ale vyskytuje se v hojném množství téměř v celém těle,“ prozrazuje primář plastické chirurgie Martin Molitor z Kliniky Yes Visage a dodává: „Právě kyselina hyaluronová v péči o zdraví a pleť hraje nezaměnitelnou roli - tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí pojivových, slizničních a nervových tkání. Ve velkém množství se nachází právě i v kůži.“

Mladá pleť kyselinu hyaluronovou přirozeně obsahuje, zajišťuje v ní vlhkost, vytváří plný vzhled, chrání pokožku před UVB paprsky a podílí se na její regeneraci. S věkem jí ovšem ubývá a je třeba ji doplňovat. Ideálně každý den po kapkách v podobě HYALURON ELIXIRU. Dokážete tak efektivně zpomalit stárnutí! Psali jsme také: Několik tipů, jak se zbavit rozšířených pórů, když už ani kosmetika nezabírá

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Herec Jan Dolanský v minitunaji v plážovém volejbale ukázal, že schopní herci dokáží odehrát opravdu vše

Některé jedovaté houby si lidé stále pletou. Člověku...

Podzimní řez pomůže růžím lépe přečkat zimu. Nesmíte...

I koupelnu si můžete zařídit podle Feng Shui. Budete se v ní...

Jak si ochočit andulku. Stane se tak milým a nenáročným...

Zbavte se zápachu z bot a vyřešte tak nepříjemný problém...

V provoněné ložnici se vám bude lépe spát. Ne každá...

Zavřít reklamu