Jednoduchý a levný trik, který vám pomůže s hubnutím

Krása 12. října 2020 | 10:20 — Klára Sanders
Pokud nemáte zrovna čas na každodenní chození do posilovny nebo běhání a potřebujete rychle shodit nějaké to kilo, vyzkoušejte osvědčený trik, který funguje.
Dalších 6 fotografií v galerii
Trik s fólií používají zejména baletky a modelky / JumpStory

Neustále slýcháme, že bez cvičení a správné životosprávy nezhubneme a že vše chce čas. Pokud ale potřebujete shodit bříško za jednu noc, tak to vůbec není nemožné. Známe trik, který pomáhá a vše, co budete k hubnutí potřebovat, najdete ve své kuchyni.

Vsaďte na zábal z potravinové fólie

Potravinovou fólii má doma snad každý. Je to vynález, který dokáže ochránit jídlo, ale také vám pomůže zhubnout v břišních partiích. Samozřejmě, tento trik funguje pouze v případě, pokud potřebujete okamžitě zhubnout do plavek, upnutých šatů nebo kvůli focení. Stále platí, že k vyrýsované postavě se propracujete pouze správnou životosprávou a cvičením.

Jak zábal z potravinové fólie funguje?

Naneste na své bříško silnější vrstvu zpevňujícího tělového krému, obalte se potravinovou fólií a přes ni ještě aplikujte zpevňující pás, třeba z neoprenu. A takto zabalení byste si měli dopřát alespoň 8hodinový spánek. Ráno po probuzení bude vaše bříško menší a pokožka pevnější. Mnozí uvádějí, že je to SOS trik, díky kterému si můžete vyformovat postavu poměrně rychle.

Tento zábal také můžete vyzkoušet i na stehnech, rukou nebo jiných problémových partiích. Pokud se rozhodnete bojovat s celulitidou, tak doporučujeme sáhnout po krému určeném pro ošetření celulitidní pokožky. Pro lepší výsledky si udělejte zábal i více dní po sobě!

Zábal je založený na principu sauny

Pokud je vám známo, jak funguje sauna, tak už asi tušíte, proč funguje i takový zábal. Po jeho aplikaci bude vaše bříško či jiné problémové partie menší, neboť se vám z nich "odpaří" voda.  

Ale jak je již výše uvedeno. Tento SOS trik funguje pouze krátkodobě a používaly a používají jej v případě "nouze" zejména baletky a modelky. Jinak totiž stále platí, že ke zpevněné a vyrýsované postavě se propracujete pouze správnou životosprávou a cvičením. Psali jsme také: Vyměňte těstoviny za zdravější variantu a hned budete o krok blíže vaší vysněné postavě

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Plánujete ideální letní dovolenou? Navštivte smaragdový ráj ve Středomoří a ochutnejte krásu Sardinie

Plánujete ideální letní dovolenou? Navštivte smaragdový...

Jedete do Francie? 6 + 1 tip, co si s sebou přivézt zpět

Napříč Evropou různými dopravními prostředky: Čím a na...

Chorvatský Sea Star Festival u moře je nejlepší způsob jak...

5 tipů na zdravou svačinu do batohu

V Trentinu sezona pokračuje za ideálních sněhových...

Zavřít reklamu