Poznejte bezbolestnou metodu, která nabudí ochablou kůži a s vráskami pomůže okamžitě

Krása 09. března 2021 | 15:25 — nov
Pleť postupem času ztrácí elasticitu, v důsledku čehož se na obličeji objevují jemné linky a vrásky. Vrásky k životu sice patří, jsou ale noční můrou pro naši krásu. Jemné a povrchové linie lze vylepšit dobrou péčí o pleť a vývoj vrásek zpomalit, ale rozhodně ne zcela zastavit.
Další 3 fotografie v galerii
Existují různé typy vrásek / Depositphotos

Nejlepší způsob, jak vznik vrásek oddálit nebo jak vrásky zmírnit, pokud se vám již objevily, je dodržovat pravidelnou a správnou péči o pleť.

Typů vrásek je hned několik

  • Linky vzniklé dehydratací
  • Výrazové vrásky
  • Vrásky způsobené stárnutím
  • Vrásky způsobené spánkem
  • Jak předejít vráskám a jak je zmírnit

Existuje možnost, která vám v boji proti vráskám pomůže, a to okamžitě a bezbolestně. A dokonce i na problematických místech.

Nabuzení ochablé kůže

Enerjet 2.0 je minimálně invazivní ošetření, a to bez použití jehel. Využívá přitom kinetické neboli pohybové energie. Do pokožky přístroj dopraví účinnou látku pod vysokým tlakem. Ta je kontrolovaně a rovnoměrně rozprášena v nanočástečkách až do hloubky 6 mm a do plochy o průměru 10 mm.

Na rozdíl od jehly, která vstříkne účinnou látku jen do místa vpichu. Díky tomu lze do kůže dostat i na míru vytvořený koktejl, obohacený třeba o kyselinu hyaluronovou nebo jiné látky. Jaké látky budou pro vás nejlepší, rozhoduje stav kůže a konkrétní problém, který je třeba vyřešit. U ošetření Enerjet 2.0 tím však efekt nekončí. Po ošetření se začne projevovat další účinek této terapie, a to je nová tvorba kolagenu. Ten se ošetřením sám v pokožce aktivuje a kůže se pak postupně vypne. Výsledky dosažené díky samotné injektáži se tedy ještě dál zlepšují po dobu minimálně dvou až tří měsíců.

Ošetření je bezbolestné a rychlé

Ošetření je jednoduché a ambulantní. Trvá přibližně 30 minut a je téměř bezbolestné.

Přístroj aplikuje účinné látky pod vysokým tlakem až do hloubky šesti milimetrů kůže. Ty se pak v ní rovnoměrně v nanočástečkách plošně rozprostřou, podobně jako se rozvíjí lísteček rostlinky. Nová metoda je určená také pro místa, kde by byla jehla nepříjemná (například vrásky na krku, v okolí úst nebo i hluboké vrásky na čele).

V místě aplikace mohou objevit drobné bouličky připomínající komáří štípnutí, někdy doprovázené i začervenáním. Obojí však vymizí v řádu hodin.    

Pro optimální výsledek je pak dobré zákrok v průběhu měsíců zopakovat. Slunce metodě nevadí, takže ošetření lze podstoupit i v létě. Opatrní by ale měli být lidé, kteří mají tenké cévky, a to kvůli následným modřinkám nebo takzvané růžovce v místě zákroku.

„Metoda je velmi oblíbená a používá se k omlazení hrudníku a k celkovému takzvanému kinetickému liftingu obličeje," prozradila primářka kliniky LaserPlastic Marta Moidlová, průkopnice v estetické dermatologii.

„Kromě toho, že umí metoda vypnout ochablou kůži, krásně ji hydratuje a celkově je pokožka výrazně mladší. Účinek je okamžitý, ale ještě postupně zesílí, takže je velmi nenápadný," doplnila doktorka Moidlová. 

Pro koho je ošetření vhodné

Když pleť začne uvadat a není už tak svěží jako dřív, je na čase s tím začít něco dělat. Když tvář vypadá stále unavená a nebo se objevují první vrásky, je Enerjet 2.0 ideálním pomocníkem. Samozřejmě je dobré mít na paměti, že se jinak pracuje s pokožkou ve čtyřiceti, v padesáti nebo až v šedesáti letech. Prevence je vždy nejlepší, ale výborných výsledků se dá docílit v každém věku.

Vhodným kandidátem na toto ošetření je každý, kdo chce vylepšit konkrétní místo a chce vidět výsledky hned. Účinek se přitom ještě rozvíjí a výsledek vypadá opravdu přirozeně. Psali jsme také: Pigmentové skvrny trápí především ženy. V zimě je ideální čas s nimi zatočit.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Na Marsu bývaly gigantické sopečné erupce, které si lze jen těžko představit. Jeho atmosféra byla plná smrtelné směsi toxických plynů

Vyčistěte fasádu domu od všech nečistot. S osvědčenými...

Při sušení hub nezapomeňte dodržovat určitá pravidla. Při...

Ředkvičky, mrkve a další druhy zeleniny, které hravě...

Sklizeň mrkve. Jak rozpoznat, že je perfektně zralá a kdy ji...

Motýl, který v zimě létá do teplých krajů a umí pískat....

Využití olivového oleje v domácnosti a na zahradě. Bude vám...

Zavřít reklamu