Sedm tipů na krásu od žen z celého světa. Jak se udržují krásné Francouzky, Španělky či Švédky?

Krása 12. listopadu 2017 | 14:30 — Monika Moorová
Češky jsou krásné ženy. O tom není nejmenších pochyb. Krásné ženy jsou ale na celém světě. A v každé zemi mají ženy své zaručené recepty na krásu. Pojďme se na ně podívat.
Dalších 5 fotografií v galerii
Chcete být stále šik? Nechte se inspirovat / Shutterstock

Zajímavé a fascinující je, že každá země má určité tipy na krásu, na které místní ženy přísahají. Pojďme se podívat na 7 nejznámějších tipů od žen z celého světa, jak se udržovat stále krásná.

Španělky

Španělské ženy nedají dopustit na šťávu z brambor, kterou používají k odstranění tmavých kruhům pod očima. Tmavé kruhy prý pomocí šťávy z brambor zaručeně zmizí. Jak na to? Plátky brambor si přiloží na oči po dobu 10 minut. Musíte být opatrní, aby se vám šťáva nedostala do oka. Je to velmi dostupný prostředek, brambory máme doma každá, tak proč to nevyzkoušet?

Japonky

Jak mít stále mladistvou a svěží pleť? Na to mají Japonky jednoduchou odpověď. Vyhnout se slunci. Japonky mají ve zvyku používat krémy s vysokým UV faktorem. Ví, že slunce v konečném důsledku pleť vysušuje a činí ji starší. Zajímavé je, že ať se podíváte na jakoukoli japonskou ženu, opravdu vypadají velmi mladě. Proto na této radě určitě něco bude. Není divu, že trend neopálené pokožky pomalu ale jistě proniká i do USA a ostatních zemí, které donedávna vyznávaly opálený vzhled a solária.

Řekyně

Jak mít stále zářivou a zdravou pleť? Prý to zajistí přímořská strava. Není pochyb, že tato strava je kvalitní a zdravá. Olivový olej, olivy, ryby, bylinky. Lehká jídla plná zeleniny a antioxidantů. Pokuste se do svého jídelníčku zařadit více takových jídel. Vaše pleť získá úplně jiný vzhled. Zkuste si vzpomenout, jakou jste měli krásnou pleť na dovolené u moře.

Indky

První, co si všimnete na Indkách, jsou jejich překrásné, husté a kvalitní vlasy. Luxusně lesklé a zdravé. Tajemstvím je pravidelné používání oleje na vlasy. Obvyklý je olivový, občas mandlový olej. Vyměňte jednou týdně svůj kondicionér za lžíci olivového či mandlového oleje.

Egypťanky

Jemná, hladká pokožka jako samet. Tak přesně takovou se pyšní egyptské ženy a dívky. Zřejmě proto, že nedají dopustit na tzv. Kleopatřinu, tedy mléčnou koupel. Určitě ji vyzkoušejte. Jak na to? Přidejte prostě 0,5 - 1 litr mléka do koupele. Mléčné proteiny pokožku vyživí a dodají jí krásný odlesk.

Francouzky

Francouzské ženy jsou známé tím, že příliš nepoužívají make-up. Vystačí si s dobrým krémem a transparentním pudrem. Jak to, že nepotřebují tuny líčidel? Jednoduše. Mají krásnou pěstovanou pleť. A tu docílí pouze přísnou péčí. Leckterá Francouzka vám řekne, že jít spát neodlíčená je hotový hřích. Hydratační krém před spaním je nutnost. Vyzkoušejte se i vy pleti věnovat pravidelně. Dopřejte jí občas návštěvu kosmetičky, čištění a výživnou masku. Výsledky uvidíte velmi rychle.

Švédky

Švédky nedají dopustit na saunování. Saunu používají nejen pro posilování imunity. Švédky si saunováním čistí i pleť.

Milé dámy, jsou zmíněné rady pro vás novum? Co na krásnou pleť doporučují Češky? O tom si přečtěte v našem dalším článku. A co používáte vy?

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Vědci nedávno zjistili, že všechny banány obsahují radioaktivní izotopy

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...

Nevhodné stanoviště, malá jáma, chybějící opora a další...

Jak využít spadané listí na zahradě. Vyrobte si z něj...

Chraňte v říjnu jabloně před škůdci a chorobami. Postřik...

Zavřít reklamu