Každé znamení vystihuje jedno slovo: Štíři bývají tajemní, Lvi extrovertní, Panny pořádné a Raci intuitivní

Ostatní 14. října 2023 | 08:00 — Anna Novotná
Chytrý, vynalézavý nebo třeba pořádný? Každé znamení zvěrokruhu je známé svými vlastnostmi. A právě proto je poměrně snadné popsat každé z dvanácti znamení zvěrokruhu výstižným slovem. Přečtěte si zde, které ze slov vás nejlépe vystihuje.
Astrologie si prošla dlouhou cestou plnou vývoje a přizpůsobování se / Depositphotos

Někteří z nás věří ve znamení zvěrokruhu více, jiní méně. Pravdou však zůstává, že vlastnosti, které jsou pro ně charakteristické, vystihují téměř každého.

Beran – vynalézavý

Beran prostě ví, jak udělat dojem. Nebojí se neúspěchu a všech cílů dosahuje svou nebojácnou nezávislostí. Vynalézavost a zvědavá povaha ho obvykle vedou k úspěchu. 

Býk – neochvějný

Býk je stabilní a spolehlivý. Vždy se na něj můžete spolehnout, a když něco slíbí, tak to dodrží. Někdo by řekl, že je Býk tvrdohlavý, ale jeho neochvějná sebejistota a důvtip ho vždy dostanou tam, kam chce.

Blíženci – chytrý

Blíženci jsou okouzlující a společenští. Dokážou se přizpůsobit jakékoli situaci, protože umí přizpůsobovat svou náladu. Díky tomu si toto vzdušné znamení neustále získává nové přátele. A pokud jde o kariéru, vždycky si dokáží najít tu správnou cestu. Ví, jak volit ta správná slova, jsou cílevědomí a neuvěřitelně chytří. Člověk by je neměl podceňovat.

Rak – intuitivní

Znamení zvěrokruhu Rak je velmi emocionální a citlivé. Ale v žádném případě ho nelze podceňovat. Rak nabízí víc, než se na první pohled zdá. Díky své emocionální stránce umí číst jiné lidi jako knihy a vždy vidí pravdu. Mají nejlepší intuici ze všech, proto jim lze věřit.

Lev – extrovertní

Lev je skrz naskrz extrovert. Nevyhýbá se žádné party, na každé schůzce je jako první a svou osobností okouzlí všechny lidi. Život bere s humorem a dokáže si každého získat svou vřelou a otevřenou osobností.

Panna – pořádná

Každý ví, že znamení zvěrokruhu Panna je extrémně perfekcionistické. Mnoho lidí oceňuje její názor a důvěřuje její schopnosti vidět věci jasně a objektivně. Jsou vždy připravené a jak v soukromém, tak v pracovním životě mají vždycky všechno pevně uspořádané.. Panna přesně ví, kde co najít a miluje pořádek.

Váhy – živé

Váhy jsou plné šlechetnosti a energie a vždy se snaží vytěžit ze života maximum. Rády se učí nové věci a živě diskutují – a to i v situacích s cizími lidmi. Jejich nadšení je opojné, proto je slovo živé dokonalé k popisu jejich osobnosti.

Štír – komplexní

Znamení Štíra se počítá jako jedno z nejtajemnějších znamení zvěrokruhu. Je uzavřené, ale také hluboce emotivní, s čímž se mnozí hned nevyrovnají a někteří to nechápou. Jakmile si však získáte jejich důvěru, jsou Štíři loajální, milující a vášniví.

[:id_6656:]

Střelec – dobrodružný

Pro Střelce je život jedno velké dobrodružství. Toto znamení zvěrokruhu je známé svou svobodomyslnou, spontánní povahou a nikdy se dlouho necítí pohodlně na jednom místě. Střelec miluje cestování a stále chce objevovat něco nového. Je nekonečně zvědavý a navždy dobrodružný.

Kozoroh – tvrdohlavý

Kozoroh je asi nejvíce nepochopené znamení. Mnozí si myslí, že mu jde jen o peníze a kariéru, přitom je zemské znamení pouze velmi ambiciózní a zaměřené na dosažení svých cílů. Kozorohové chtějí v životě dojít daleko a vždy se snaží držet svého přesvědčení.

Vodnář – výstřední

Vzdušné znamení Vodnář se nerado drží daného plánu. Improvizuje a nachází nekonvenční metody, jak dosáhnout svého. Proto ho nejvíce zajímají výstřednosti, které se na první pohled zdají zvláštní. Vodnář má často jiný způsob myšlení než ostatní znamení zvěrokruhu a dává přednost neobvyklému způsobu.

Ryby – umělecké

Soucitné, umělecké a možná i trochu nevyzpytatelné. Tak by se daly popsat Ryby, které jsou skrz naskrz kreativním a oduševnělým znamením. Jsou silně ovlivněny svým prostředím a hledají rovnováhu. Nicméně Ryby vždy najdou způsob, jak sdělit svůj názor, jsou proto velmi výrazné a nerady se poddávají.

Autorský článek, další zdroje: Thought.co, Allure

Témata: horoskop, slovo, znamení
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Hanychová zveřejnila identitu nové milenky Jaromíra Soukupa: Nejvíc mě ranilo, že to byla moje dlouholetá kamarádka!

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...

Tipy, jak pěstovat vánoční kaktus, aby vám kvetl jako divý...

Péče o pokojovky v zimě: Pozor na průvan, suchý vzduch,...

Umělecká fotografie je na vzestupu navzdory snadné dostupnosti...

Zavřít reklamu