Ženské zbraně, kterými na muže opravdu nezapůsobíte. Mnoho žen se v tomto ohledu plete

Vztahy 07. února 2021 | 11:02 — Klára Sanders
Podle čeho si muži vybírají ženy a ženy muže, je otázka, na kterou hledá odpověď mnoho z nás. Dokonce o tom bylo napsáno i několik knih. Pokud chcete zapůsobit na muže, existují věci, kterým byste se měla raději vyhnout.
Další 4 fotografie v galerii
Muži nesnášejí, když jsou ženy příliš nalíčené / Pixabay

To, že se muži od žen liší, je dáno již od přírody. Co na nás muži vidí, je také častečně dáno od přírody, ale také konkrétní osobností, zkušenostmi a životními hodnotami. 

Existuje ale několik faktů, které muži na ženách nemůžou vystát. Zkuste se jim raději vyhnout.  

Předstírání cudnosti

Ženy se neustále snaží ukazovat jen v dobrém světle. Nikdy nepřiznají, že si s mužem jen zahrávaly nebo že dělí počet svých milenců pěti. Muži mají rádi ženy, které opravdu nevinné a čisté jsou, ale ty ostatní by podle nich měly přestat mlžit o své minulosti. Mohou si prý užívat stejně jako muži a měly by si hledat takové muže, kteří to dokážou ocenit.

Žárlivost

Žárlivost ke vztahu a k lásce patří, ale musí být v přijatelné míře. Neustálé otázky, kde byl, proč tam byl a s kým tam byl, jsou rychlý způsob, jak vztah ukončit. Vrcholem pak je, když žena prohlíží partnerův telefon nebo počítač a hledá "důkazy". Je potřeba obrátit situaci na sebe, jistě také potřebujete svou míru soukromí. Extrémní žárlivost je jeden z hlavních důvodů, proč se váš vztah může z "ničeho nic" rozpadnout. 

Poučování

Poučování memá nikdo rád, již od dětství jsme alergičtí na poučování dospělých. Jestli partnera upozorňujete na rozbitou poličku od chvíle, kdy po práci vkročí do dveří, riskujete minimálně jeho odchod do hospody. Ještě horší jsou věčné připomínky typu "Špinavé ponožky patří do koše na prádlo" nebo "Nezapomeň tu mísu umýt i zespodu".

Sex jako zbraň

Sex je pro vztah důležitý, možná důležitější, než si ledaskdo myslí. Ovšem nikdy nepoužívejte sex jako zbraň proti vašemu partnerovi. Dávat ho partnerovi za odměnu, nebo mu ho za trest naopak odpírat, není správné. Samozřejmě se může stát, že prostě nebudete mít chuť. Pokud ale odmítáte sex do doby, než si sklidí poházené prádlo v koupelně, zaděláváte si na problém.

Přehnaný make-up

Muži nesnášejí, když jsou ženy "zmalované jako kraslice". Stěžují si, že ženu potom neznají takovou, jaká doopravdy je. V tomto případě opravdu platí, že méně je někdy více. Psali jsme také: První rande z pohledu ženy a z pohledu muže

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Nalaďte se na Vánoce. Vychutnejte si magickou atmosféru nejkrásnějších trhů

Nalaďte se na Vánoce. Vychutnejte si magickou atmosféru...

Jak vybrat ideální turistickou obuv?

Vítejte v lyžařském ráji. Na dovolenou v tomto malebném...

Spravte si náladu. Víkend v pohádkové vesničce vás nadchne...

Podivné památky s neobjasněnou historií i nejasným účelem....

Nejkrásnější podívaná světa. Děje se každý den, přesto...

Zavřít reklamu