Čeho si muži na ženách všímají nejvíce a čeho je nutné se vyvarovat?

Vztahy 18. května 2017 | 08:10 — Monika Moorová
Vyrážíš na rande a jsi z toho celá nesvá? Nevíš, co si máš obléct, aby ses mu líbila, a vůbec netušíš, o čem se budete celé dvě hodiny bavit? Hoď se do pohody, přinášíme ti tahák, podle kterého zjistíš, čeho si muži na nás ženách všímají jako první.
Přemýšleli jste někdy nad tím, čeho si muži skutečně na ženách všímají jako první? / Shutterstock

Špatně nalakované nehty, neoholené nohy, ne zrovna ideálně padnoucí podprsenka nebo nedej bože nějaká kila navíc. To je jen drobný výčet toho, čeho se ženy velmi bojí, respektive nechtějí, aby si něčeho z toho partner náhodou při intimnostech všiml.

Většina ze strašáků, které dokážou ženy někdy nafouknout až do obřích rozměrů, však jsou pro muže jen drobnostmi, které přecházejí bez většího zájmu. Na druhé straně opravdu existují věci, kterých si muži všímají víc než ostatních a o kterých bohužel ženy naopak moc nepřemýšlejí.

Úsměv

Upřímný a přirozený úsměv je to první, čeho si na vás muž všimne. Usmívající se žena je všeobecně považována za mnohem atraktivnější a přístupnější komunikaci. Vysílá tzv. signál sebejistoty, štěstí a optimismu. Navíc, jak je známo, úsměv je nakažlivý, pokud se na někoho usmíváte, začne se usmívat i on na vás.

Oči

Další věcí, které si na vás muž všimne, jsou oči. Oči o vás hodně vypovídají. Na očích se pozná, zda jste upřímná nebo lžete, zda jste šťastná nebo smutná… My ženy máme navíc tu výhodu, že své oči můžeme zvýraznit líčením. Dejte však pozor, abyste to nepřehnala s barvami – lehké zvýraznění tělovým stínem a řasenkou mnohdy úplně postačí. Chcete-li k sobě muže přilákat, snažte se s ním co nejdéle udržet oční kontakt. Tak bude zcela jasné, že je zde šance k navázání nějakého vztahu.

Vlasy

Věřte, že ani hodiny strávené v kadeřnickém salonu nejsou marné. Většina mužů si totiž myslí, že upravené, zdravé a lesklé vlasy jsou znakem zdravé a sebejisté ženy. A nemusíte mít ani dlouhé vlasy, stačí šik střih a pěkná barva. Důležité je, abyste se ve svém účesu cítila dobře, jedině tak budete působit spokojeným dojmem.

Tělesná odezva

Dalším faktorem, na který se muži zaměřují, jsou odezvy ženského těla na jejich doteky a laskání. Ve chvíli, kdy nejen vidí, ale i cítí ženino vzrušení a prožitky, nabudí to i je samotné k lepším výkonům.

Na co si dál dát na prvním rande pozor

Nestěžuj si, mluv pozitivně a usmívej se - muži mají rádi veselé a sebevědomé ženy.
Nechoď z principu pozdě - nedochvilnost je totálně out.
Zapomeň na hluboký dekolt a mini sukni, ať nepůsobíš zbytečně lacině - chce jít na rande s holkou, ne s lehkou děvou.
Nemluv o svém bývalém - stoprocentní zabiják každého vztahu.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...

Evropské termální ráje: Tipy na místa, kde se v horké...

Luxusní únik: Zažijte netradiční dovolenou v exkluzivních...

Cestování v září: Tipy, kam vyrazit v těchto dnech za...

Největší vodní park v Evropě je plný vzrušujících jízd...

Zavřít reklamu