Znamení, ve kterém se muž narodil, prozradí, po jaké ženě touží

Vztahy 12. srpna 2017 | 09:08 — Ilona Cílková
Hvězdy vědí, koho chceme mít po svém boku. Stejně tak i muži mají předem předurčeno, jaký typ ženy hledat.
Dalších 14 fotografií v galerii
Hvězdy nás ovlivňují víc, než by se mohlo zdát / Shutterstock

Co tedy hledají muži? A proč? Čtěte dál!

Beran

Beran potřebuje soutěživou ženu. Pravděpodobně proto, že sami muži v tomto znamení jsou soutěživí a akční. Proto potřebují někoho, kdo s nimi bude držet krok, nezalekne se výzvy, překážek a je konkurence schopný. Jednoduše ženu, která vidí řešení tam, kde jiné ne.

Býk

Býk potřebuje ženu, která dokáže vytvořit příjemný domov, je klidná, velmi něžná, ale přitom smyslná. Ženu, která vždy vycítí, co její muž potřebuje v dané chvíli ke štěstí.

Blíženec

Blíženec potřebuje inteligentní ženu. Blíženci muži jsou totiž sami o sobě inteligentní, proto podvědomě hledají ženu, která se jim v tomto směru vyrovná. Ženu, která umí v rozhovoru intelektuálně zaujmout, překvapit, má smysl pro humor a ví, co dělá. Taková žena je bude přitahovat celý život.

Rak

Raci obecně jsou rodinně založení. Proto muži tohoto znamení potřebují ženy, které sdílejí stejné hodnoty, tedy rodinu, lásku, porozumění a podporu. Rak potřebuje ženu s mateřskými pudy.

Lev

Lev potřebuje ženu, která umí vzbudit a zanechat dojem. Muži narození ve znamení lva jsou králové, proto chtějí mít po svém boku nepřehlédnutelnou ženu, krásnou, chytrou, zábavnou, jednoduše komplet balíček. Ale samozřejmě, aby je nezastínila, potřebují, aby byla i submisivní. S takovou dokáže vytvořit oslnivý tým.

Panna

Spolehlivé a analyticky myslící panny muži potřebují ženu, která splní jejich náročná kritéria. Ženu, která je pěkně upravená, nezávislá, ale přitom citlivá a rodinně založená, a která vyznává vlastní principy a hodnoty.

Váhy

Muž narozený ve znamení vah potřebuje ženu, která umí "plavat s proudem", která je atraktivní a dokáže udržovat stabilní prostředí.

Štír

Vášnivý štír hledá ženu, která dokáže věcem čelit, která ho ale zároveň dokáže držet na uzdě, je ohnivá a nezávislá. Ženu, která v něm probouzí touhu.

Střelec

Střelec jako dobrodruh potřebuje motivaci a výzvu. Proto ho přitahuje žena energická, která sdílí jeho nadšení pro život a smysl pro dobrodružství.

Kozoroh

Kozoroh má tendenci být tichý a konzervativní, proto potřebuje ženu, která se umí bavit. A především ví, jak přinutit bavit se i muže. Proto musí být přátelská, sociální a zábavná.

Vodnář

Vodnáři jsou originální bytosti s vlastním pohledem na svět. Proto mužům v tomto znamení imponuje žena, která je stejně jedinečná jako oni, měla by mít vlastní názory, myšlenky, netradiční zájmy a ještě mnohem více.

Ryba

Muž zrozený ve znamení ryb potřebuje milující ženu. Hluboko myslící a tvůrčí ryba hledá stejně tvůrčí a kreativní bytost, která ho inspiruje. Zároveň však potřebuje někoho, kdo ho bezpodmínečně miluje, stará se o něj a dává mu svou lásku najevo.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Vítejte v lyžařském ráji. Na dovolenou v tomto malebném středisku budete dlouho vzpomínat

Vítejte v lyžařském ráji. Na dovolenou v tomto malebném...

Spravte si náladu. Víkend v pohádkové vesničce vás nadchne...

Podivné památky s neobjasněnou historií i nejasným účelem....

Nejkrásnější podívaná světa. Děje se každý den, přesto...

Poznejte skutečnou perlu Evropy a její skrytá tajemství, o...

Horská střediska citelně zdražují. Tipy, jak ušetřit při...

Zavřít reklamu