Horoskop lásky na květen. Štíři zažijí nezávazné známosti, Ryby čeká rande naslepo

Vztahy 04. května 2022 | 14:41 — Pavla Krejčí
Měsíc lásky květen je tady! A co jiného si přát, než právě láskyplný vztah? Ať jste zadaní nebo single, přečtěte si, co vás může v průběhu května v citové oblasti zasáhnout.
Květen je měsícem lásky. / Unsplash

Beran

Motto měsíce: Zbavte se vyčerpávajících závazků a dluhů.

Ve vztazích jsou chvíle, kdy je třeba být nesobecký, ale ta nenastala teď. Planeta lásky Venuše vchází do vašeho znamení, a přestože se mohou objevit menší potíže v jiných oblastech vašeho života, poskytne vám romantické a sladké chvíle plné lásky. Nebojte se je přijímat. Nastává ten nevhodnější čas brát si vše, co se vám nabídne. Pokud jste ve vztahu, květen je ideální dobou k cestování s vaší drahou polovičkou.

Býk

Motto měsíce: Nedržte se nereálných vztahových očekávání.

Jestliže jste měli trápení, od poloviny května nadobro zmizí. První půlka měsíce je totiž poslední výzvou pro řešení vztahových problémů. Zadaní se mohou potýkat s nejistotou a budou uvažovat, jestli vztah neukončit. Květen vám přináší především prozření v tom, že nemusíte všechno řešit sami. Umožněte ostatním, aby se také projevili.

Blíženci

Motto měsíce: Postavte se špatným návykům a nepříjemné pracovní dynamice.

Květen se nese především v duchu sebelásky než v oblasti flirtování a románků. Pokud jste ve vztahu, budete řešit rozdělování povinností v domácnosti. Přehodnoťte, jak se na nich navzájem podílet, může vás to sblížit více než si myslíte.

Rak

Motto měsíce: Vytvořte zvrat v romantice nebo kreativitě.

Májový měsíc Rakům přináší ostrý závěr v probíhající romantické aféře. Ať už vztah ukončujete, nebo se snažíte přijít na to, jak ho udržet, není prostor pro zbytečné otázky. Udělejte si jasno v tom, co od partnera vyžadujete.

Lev

Motto měsíce: Zapomeňte na soukromá nebo rodinná dramata.

Ve vašem životě mohou probíhat změny v pracovní sféře, které ovlivní i vaše intimní vztahy. Květnové zatmění Měsíce silně testuje vaše možnosti. Některé překonáte a půjdete jim vstříc, jiné se pod tíhou požadavků zbortí.

Panna

Motto měsíce: Odstraňte problémy s plánováním a komunikací.

V minulých měsících jste byli silně napojeni na určité osoby. Následující dny ukážou, jak velká dynamika v těchto vztazích funguje. Koncem května může přijít další fáze partnerství. Nechte se překvapit.

Váhy

Motto měsíce: Zažeňte strach z finančních problémů.

Květen je pro Váhy celý o vztazích. Pokud setrváváte v partnerství, může přijít nečekaná nabídka nebo budování společného domova.  Pokud jste singl, lidé, které potkáváte, jsou rozhodně hodni vztahu. Nechte se unést příležitostmi, kterou přijdou.

Štír

Motto měsíce: Nevšímejte si omezujících přesvědčení o své identitě a schopnostech.

Pokud jde o vztahy, je to u vás jako na houpačce. Nové tváře přicházejí a odcházejí. Dříve jste možná byli brzděni svými názory na to, jak by vztahy měly probíhat, ale nyní zjistíte, že je snazší přijmout nejistotu. Venuše vstupuje do vašeho partnerského sektoru a slibuje vášnivé zážitky.

Střelec

Motto měsíce: Zbavte se strachu z věcí, které nemůžete ovlivnit.

Tento měsíc vám slibuje romantické zážitky, které naberou opravdu nečekané směry. Ať jste single nebo v partnerství, vášně a vaše libido jsou stále v pohotovosti. Nezdráhejte se hledat uspokojení.

Vodnář

Motto měsíce: Zbavte se vyčerpávajících přátelství a společenských závazků.

Květen ve vás může probouzet nutkání setkávat se s bývalými partnery. Ačkoliv vás budou brzdit obavy, měli byste na chvíli přestat přemýšlet nad dopadem. Místo toho, abyste si dělali starosti, kam to povede, zkuste si situaci užít.

Ryby

Motto: Potlačte experta ve prospěch studenta.

Nastává vhodný čas na řešení závažných problémů s vaším partnerem. Pokud jste nezadaní, můžete se znovu spojit s někým ze svého rodného města. Možná vám někdo známý domluví rande naslepo. A nezapomeňte, že domov je tam, kde je srdce.

Psali jsme také: Růžový úplněk ve znamení jarní harmonie, nových začátků. Dopřejte si relaxaci a detox

Zdroje: purewow.com, allure.com 

Témata: horoskop, květen
Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít dopad na celý svět, obávají se experti

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít...

Zimní turistika - co si vzít s sebou na zasněženou stezku?

Vydejte se za krásami Třeboňska a ochutnejte místní kuchyni

Luxusní vánoční dárek cestovatelům. Zájem o něj je...

Začíná poslední adventní víkend a Češi berou Polsko...

Lyžování od úsvitu po soumrak

Zavřít reklamu