Vytvořte si hvězdný účes pomocí našich triků a budete královnou u štědrovečerního stolu

Krása 24. prosince 2020 | 10:47 — Klára Sanders
Na Štědrý den si každá dáváme záležet, aby nám to u sváteční večeře slušelo. Máte již vybraný outfit, ale řešíte, jaký zvolit účes? Vyzkoušejte naše rady pro každou délku vlasů a perfektní účes máte za pár minut hotov.
Dalších 5 fotografií v galerii
I v účesu je důležité se hlavně dobře a pohodlně cítit / Depositphotos

I v účesu je důležité se hlavně dobře a pohodlně cítit. Proto vsaďte na přirozenost a jednoduchost. K vytvoření krásného účesu vám postačí i různé doplňky do vlasů, ať už látkové gumičky, které nyní zažívají boom, čelenky či různé přízdoby.

Také záleží na typu akce, na kterou jdete, i na volbě oblečení. Samozřejmě nikdy nebudete vypadat jako hvězda, jestliže máte několik dnů nemyté vlasy. Než vyrazíte na večírek, vlasy si nejprve důkladně umyjte a nezapomeňte použít také kondicionér. Pak už je jen profénujte a začněte tvořit.

Krátké vlasy

Pokud máte krátké vlasy a toužíte po veliké změně, sáhněte po žehličce na vlasy nebo kulmě a vytvořte si jemné vlny. Při natáčení vlasů nezapomeňte použít ochranu před teplem, aby byly vlasy co nejvíce v bezpečí. Použít můžete i pěnové tužidlo, které dodá účesu objem. Potom sáhněte po nějako ozdobě, ať už čelence nebo nevšední sponce, a máte zcela nový look. Účes nakonec zafixujte lakem na vlasy. 

Polodlouhé vlasy

I v tomto případě můžete vlasy jemně zvlnit, jako v prvním případě, a doplnit je zajímavou přízdobou. Vlny můžete také doplnit copánky. Pokud nemáte dostatek času na přípravu, vlasy si jednoduše stáhněte pouze do culíku nebo si při fénování namačkejte přírodní vlny.

I zde nezapomeňte použít potřebné stylingové přípravky, například tužidlo pro podporu vln nebo naopak vosk pro uhlazení stáhnutých vlasů. Použít můžete také vlásenky a sponky v případě, že se rozhodnete si kolem culíku obtočit jeden z pramenů, a ten potom upevnit.

Dlouhé vlasy

Tady se fantazii meze nekladou. Z dlouhých vlasů můžete vytvořit obrovské množství společenských účesů. Opět nemusí jít o nic složitého. Stačí si vlasy stáhnout do culíku, udělat si pár copánků, které budete různě do sebe zaplétat nebo si vytvořte přirozené vlny pomocí žehličky či kulmy.

Jestli se rozhodnete pro drdol, vlasy si raději umyjte den předen, aby vám tolik nelítaly. Rovněž dbejte na kvalitní vlasové přípravky. I s jejich množstvím to ale nepřehánějte. Psali jsme také: Není culík jako culík. I tak obyčejný účes můžete docela snadno oživit

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...

Evropské termální ráje: Tipy na místa, kde se v horké...

Luxusní únik: Zažijte netradiční dovolenou v exkluzivních...

Cestování v září: Tipy, kam vyrazit v těchto dnech za...

Největší vodní park v Evropě je plný vzrušujících jízd...

Zavřít reklamu