Cesta za krásou nemusí být drahá. Zkuste triky, které by vás vůbec nenapadly

Krása 17. dubna 2018 | 09:39 — Monika Moorová
Která žena by nechtěla být krásná. Přitom cesta ke kráse nemusí vést přes super drahou kosmetiku. Tajemství dokonalého vzhledu spočívá v jednoduchých tricích, které by vás za normálních okolností ani nenapadly.
Další 2 fotografie v galerii
Která žena by nechtěla být krásná? / Pixabay

Pokud rádi experimentujete, jsou tyto metody pro vás jako stvořené. Při péči o krásu nezapomeňte na bylinky. Pětice, kterou se vyplatí mít stále po ruce.

Dětský pudr na řasy

Toužíte po prodloužených řasách, které vypadají přirozeně? Díky tomuto kosmetickému triku je budete mít na dosah. Řasenku, kterou používáte, namočte do malého množství dětského pudru a aplikujte na řasy. Budete překvapeni, jak z nevýrazných řas obyčejný pudr vykouzlí řasy hodné mrkací panny.

Oční kapky na vyrážky

Oční kapky můžete použít i jinak než na podrážděné oči. Jejich účinky ocení dokonce i vaše pleť. Oční kapky dokážou snížit zčervenání pleti a vyrážku. Stačí na kůži přiložit vatový tampon namočený do očních kapek a chvíli počkat. Někteří vizážisté doporučují nechat je na pokožce přirozeně uschnout a poté aplikovat standardním způsobem make-up.

Kondicionér na tělo

Došel vám sprchový gel? Nepanikařte. Jistě máte doma vlasový kondicionér. Jeho konzistence je téměř stejná a je jemný a šetrný k pokožce. Směle ho můžete použít. Víte, jak se správně odličovat, aby vaše pleť trpěla co nejméně?

Dortové želé na rty

Někteří vizážisté tvrdí, že není nad klasické červené dortové želé. Jedná se o jednu z největších kosmetických vychytávek, jak ze rtů uděláte krásné a přirozeně červené rty. Po nanesení dortového želé budou vypadat plné a vydrží dlouho svěže červené.

Lak na vlasy na obočí

Obočí je velmi důležité. Víte, že k jeho zvýraznění můžete použít lak na vlasy? Nastříkejte lak na starý zubní kartáček, obočí očistěte a upravte do požadovaného tvaru. Dokonale tvarované obočí je na světě.

Kuchyňský olej na nehty

Váš lak na nehty už není nejnovější a ztratil krásný lesk? Nevadí. Naštěstí je tu další trik. Nalakujte si nehty a po 5 minutách ho přetřete  čistým kuchyňským olejem, který zajistí lesk. Ještě rychlejší tip je po dvou minutách sušení nechat lak dvě minuty pod proudem ledové vody. Ta vám lak zafixuje a nemusíte se bát o jeho poškození.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Pierce Brosnan mluví o novém Bondovi. Nezáleží na tom, kdo bude další, říká

Péče o levanduli: Podzimní zastřižení by nemělo být...

Podzimní péče o růže: Jak je správně prořezat a...

Kompostování je efektivní způsob, jak využít napadané,...

Muchovník rychle roste a bohatě plodí. Dopřejte mu podzimní...

K dozrání zelených rajčat pomůže prastará italská finta....

Zahrádkářský kalendář na podzim: Jaké důležité práce...

Zavřít reklamu