Letní dovolená podle horoskopu: Proč by měli býci vyrazit do Florencie a Panny do Barcelony

Ostatní 28. května 2022 | 11:46 — Pavla Krejčí
Léto se pomalu blíží a je nejvyšší čas popřemýšlet o to, kam se vydat na dovolenou. Dejte na své znamení, které o vás vypovídá nejvíce, a inspirujete se cestovními plány.
Dalších 5 fotografií v galerii
Léto se pomalu blíží / Pixabay

Býk (20. dubna – 20. května)

Lokalita: Florencie

Býci si užívají „jemnější“ aspekty života. Prahnou po relaxaci, kráse, umění a romantice. Jako zemské znamení mají estetické oko pro památky. Jejich touhy budou naplněny v italské Florencii, která jim poskytne i kulinářský zážitek. Její ohromující romantická krása v nich pro změnu navodí pocit uspokojení a klidu.

Blíženci (21. května – 20. června)

Lokalita: New York

Shon, vzrušení a zábava naprosto vystihují Blížence. Hledají vzrušení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a proto je pro ně ideálním cílem New York. Město, které nikdy nespí, dokonale podpoří jejich impulzivitu a spontánnost.

Rak (21. června – 22. července)

Lokalita: Bali

Raci jsou jemní, citliví a uvolnění, proto hledají poklidnou dovolenou. Právě na Bali naleznou hledanou harmonii a odpočinek. Tento tichý ráj je naprosto uspokojí.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lokalita: Dubaj

Vždycky připraveni, tak zní motto Lvů. Toto ohnivé znamení se rádo předvádí a vyhledává příležitosti zářit. Dubaj je plná života a okázalosti, proto je pro ně naprosto dokonalá.

Panna (23. srpna – 22. září)

Lokalita: Barcelona

Panna je analytická a neustále nad něčím přemýšlí. Její mysl pracuje na plné obrátky, proto musí být její cílová destinace naplánovaná do každého detailu. Panny přitahuje vzdělání, jazyk a zkoumání nových kultur. Barcelona je všestranná, a právě tyto požadavky dokáže splnit. Jako zemské znamení touží být v blízkosti přírody, proto kombinace města a pláže vytvoří tu správnou atmosféru.

Váhy (23. září - 22. října)

Lokalita: Berlín

Váhy rády vyráží za poznáním. Milují setkávání s novými lidmi a osvojování si neznámých kultur. V Berlíně si dosyta užijí nových zážitků a splní si tak svoje cestovatelské touhy.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Lokalita: Paříž

Štíři jsou vášnivým i milujícím znamení. Možná se na první pohled nejeví jako romantici, jsou však považováni za jedno z nejromantičtějších znamení. Výlet do města lásky, Paříže, jim splní všechna očekávání a milostné zážitky.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Lokalita: Thajsko

Střelci jsou známí tím, že jsou nezávislí a vždy hledají nová dobrodružství. Pokud vyrazí s batohem do Thajska, zažijí to správné dobrodružství.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Lokalita: Japonsko

Kozorozi ocení kulturu a historii, ale také dobrodružství. Na nových místech je fascinuje všechno krásné. Právě proto by měli vyrazit do Japonska, které je svou nádherou a tradiční kulturou uhrane. Tyto duše jsou na cestách vždycky šťastné.

Ryby (19. února – 20. března)

Lokalita: Havaj

Ryby jsou snílci, kteří věří v tajemno. Právě magická Havaj je okouzlí nádhernými plážemi a vulkanická místa zase vzbudí spoustu otázek a touhu poznávat.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Lokalita: Belgie

Belgie - to je to kouzelné zaklínadlo, které by Vodnáři měli vyslovit. Tato země je okouzlí svými středověkými městy a starobylou architekturou. 

Beran (21. března – 19. dubna)

Lokalita: Machu Picchu

Beran je odvážné a ambiciózní znamení, proto vyžaduje dovolenou v dobrodružném duchu. Lidé narození v Beranovi jsou jako ohnivé znamení vskutku aktivní, nikdy příliš neposedí a klid pro ně není to pravé. Proto pro ně bude vhodná lokalita Machu Picchu, které jim splní tužbu pro dobrodružství.

Psali jsme také: Přichází jahodový superúplněk. Nastává ideální čas plnit si svoje tužby a navazovat romantické vztahy

Autorský článek, další zdroje: breakingnews.ie, express.co.uk 

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

8 příznaků, podle kterých poznáte, že váš počítač napadl virus

Levné letenky přímo ve vašem telefonu? Jistě!

Vodní sporty, které stojí za to vyzkoušet

Jak připravit dokonalý velikonoční mazanec? Osvědčený...

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...

Zavřít reklamu