Toužíte po krásných řasách? Žádný problém! Tady jsou tipy, jak toho docílíte

Krása 17. března 2017 | 06:50 — Monika Moorová
Mít opravdu krásné a dlouhé řasy dnes může mít každá žena. Stačí si vybrat metodu, která bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům. Řasy snů můžete mít na jeden večer či celé roky, záleží pouze na vás.
Dalších 5 fotografií v galerii
Kdo by nechtěl mít řasy jako mrkací panna? / Shutterstock

Pokud toužíte po dlouhých a hustých řasách, máte na výběr ze tří nejdostupnějších způsobů prodloužení řas, které dnešní trh nabízí. Záleží na požadavcích a financích, které chcete do své krásy investovat.

Prodloužení řas na jeden večer
Tento způsob zná asi každý, spočívá v jednorázovém nalepení umělých řas pro výjimečnou příležitost. Budete potřebovat jedny umělé nalepovací řasy, které jsou k dostání v téměř každé drogerii či kosmetice, dále pinzetu a lepidlo na řasy.

Pár užitečných rad:
Nejprve naneste oční stín a tmavou (černou, hnědou, modrou) linku na horní víčko ke kořínkům řas. Linka je důležitá, pokud se vám nepodaří řasy přilepit přesně, můžete pomocí linky nedokonalosti zakrýt.
Naneste na okraj umělých řas lepidlo a nechte jej lehce zaschnout, aby lépe drželo.
Umělé řasy nalepte přímo ke kořínkům vašich řas. Pro lehčí aplikaci při lepení trochu zvedněte bradu a oko přivřete.
Na řasy chvíli lehce tlačte, aby lepidlo dobře zaschlo.
Nakonec použijte řasenku, která krásně sjednotí barvu vlastních řas s umělými.

Prodloužení řas na několik týdnů
Metoda prodloužení, která dodá řasám hustotu a objem na několik týdnů i měsíců se nazývá permanentní. Čerstvě prodloužené řasy vypadají zcela přirozeně a dodají na kráse a sebevědomí ženy. Metoda spočívá v aplikaci jednotlivých náhradních řas, které jsou připojovány k vlastním doslova řasa na řasu. Můžete si vybrat ve škále hustoty, délky a dokonce i barvy umělých řas, které jsou buď syntetické, nebo přírodní. Každá umělá řasa je spojena s vaší přírodní speciálním lepidlem, které je kvalitní, průsvitné a hypoalergenní. Zhruba během tří měsíců se všechny řasy obnoví a s vlastními vypadají i ty umělé. Je tedy třeba pravidelně docházet na doplňování, které bohužel stojí čas i peníze. Proto si najděte zkušeného odborníka, který poradí a bude o vás pravidelně pečovat.

Prodloužení řas na několik měsíců až let
Hustých a dlouhých řas můžete docílit také pomocí aplikace růstového séra na řasy.
Zvolte přírodní sérum bez konzervantů, jehož účinek je opravdu prokázán (ověřené účinné látky, klinické studie atd.). Výsledek účinnosti růstových sér je hodně závislý na vaší pečlivosti a trpělivosti. Při každodenní aplikaci se dostaví sice až během jednoho měsíce, ale budete nadšena. Pravidelnou každovečerní aplikací na odlíčenou oblast horního víčka ke kořínkům řas docílíte zhuštění a prodloužení řas o 20 - 50 %. Sérum můžete použít i jako výživu vlastních řas při prodlužování metodou lepení nebo pro regeneraci a obnovu.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Pierce Brosnan mluví o novém Bondovi. Nezáleží na tom, kdo bude další, říká

Péče o levanduli: Podzimní zastřižení by nemělo být...

Podzimní péče o růže: Jak je správně prořezat a...

Kompostování je efektivní způsob, jak využít napadané,...

Muchovník rychle roste a bohatě plodí. Dopřejte mu podzimní...

K dozrání zelených rajčat pomůže prastará italská finta....

Zahrádkářský kalendář na podzim: Jaké důležité práce...

Zavřít reklamu