Tipy na prodloužení vašich řas

Krása 04. dubna 2017 | 13:00 — redakce
Mít opravdu krásné a dlouhé řasy dnes může mít každá žena. Stačí si vybrat metodu, která bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům. Řasy snů můžete mít na jeden večer či celé roky, záleží pouze na vás.
Toužíte po krásných řasách? / Shutterstock

Pokud toužíte po dlouhých a hustých řasách, máte na výběr ze tří nejdostupnějších způsobů prodloužení řas, které dnešní trh nabízí. Záleží na požadavcích a financích, které chcete do své krásy investovat.

Prodloužení řas na jeden večer
Tento způsob zná asi každý, spočívá v jednorázovém nalepení umělých řas na pro výjimečnou příležitost. Budete potřebovat jedny umělé nalepovací řasy, které jsou k dostání v téměř každé drogerii či kosmetice, dále pinzetu a lepidlo na řasy.

Pár užitečných rad, které by se mohly hodit
Nejprve naneste oční stín a tmavou (černou, hnědou, modrou) linku na horní víčko ke kořínkům řas. Linka je důležitá, pokud se vám nepodaří řasy přilepit přesně, můžete pomocí linky nedokonalosti zakrýt.
Vatovým čistítkem naneste na okraj umělých řas lepidlo a nechte jej lehce zaschnout, aby lépe drželo.
Umělé řasy nalepte přímo ke kořínkům vašich řas. Pro lehčí aplikaci při lepení trochu zvedněte bradu a oko přivřete.
Na řasy chvíli lehce tlačte, aby lepidlo dobře uschnulo.
Nakonec použijte řasenku, která krásně sjednotí barvu vlastních řas s umělými.

Prodloužení řas na několik týdnů
Metoda prodloužení, která dodá řasám hustotu a objem na několik týdnů i měsíců se nazývá permanentní. Čerstvě prodloužené řasy vypadají zcela přirozeně a dodají na kráse a sebevědomí ženy. Metoda spočívá v aplikaci jednotlivých náhradních řas, které jsou připojovány k vlastním doslova řasa na řasu. Můžete si vybrat ve škále hustoty, délky a dokonce i barvy umělých řas, které jsou buď syntetické, nebo přírodní. Každá umělá řasa je spojena s vaší přírodní speciálním lepidlem, které je kvalitní, průsvitné a hypoalergenní. Zhruba během doby 3 měsíců se všechny řasy obnoví a s vlastními vypadají i umělé. Je tedy třeba pravidelně docházet na doplňování, které bohužel stojí čas i peníze. Proto si najděte zkušeného odborníka, který poradí a bude o vás pravidelně pečovat. Možné úskalí nastává ve chvíli, kdy s prodlužováním již nebudete chtít pokračovat.

Prodloužení řas na několik měsíců až let
Hustých a dlouhých řas můžete docílit také pomocí aplikace růstového séra na řasy.
Zvolte přírodní sérum bez konzervantů. Na výsledek účinnosti růstových sér musíte být trpělivá a hlavně pečlivá. Při každodenní aplikaci se dostaví sice až během jednoho měsíce, ale budete nadšena. Pravidelnou každovečerní aplikací na odlíčenou oblast horního víčka ke kořínkům řas docílíte zhuštění a prodloužení řas o 20 - 50 %. Sérum můžete použít jako výživu vlastních řas při prodlužování metodou lepení nebo pro regeneraci a obnovu.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Jak dopadla hvězda středoškolských filmů? Amanda Bynes sekla s drogami a učí se na kosmetičku

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...

Nevhodné stanoviště, malá jáma, chybějící opora a další...

Jak využít spadané listí na zahradě. Vyrobte si z něj...

Chraňte v říjnu jabloně před škůdci a chorobami. Postřik...

Zavřít reklamu